One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 ♢Pristaniste

Go down 
+9
Makishima
Mikoto
Sarbon Illyrium
Boa Hancock
Coyote Starrk
Hideki
Dracule Mihawk
Vash The Stampede
Nekomamushi ⍟
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 10:58 pm

(Udruziti se sa ovim likom bi mozda bila dobra ideja, obadvojica se borimo, a ja bih i kuvao, to bi bilo dobro. Mozda bih trebao da prihvatin ovu ponudu, ipak mi treba prijatelja. Sta bih trebao sledece uraditi? Pa svakako cu da prihvatim njegovu ponudu i udruzicemo se.)

Ni ja nisam bio ni u kakvoj posadi. Udruzicu se sa tobom, tako postajemo jaci. Nego, da li smo sada prijatelji?

(Povukao sam dim iz cigare, pogledao ga u oci, i gledao sta ce reci, mozda je cudno da covek i covek zver budu prijatelji.)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 10:59 pm

(bilo mi je drago sto smo sada nas dvojica u posadi, medjutim, morali smo da se dogovorimo ko ce da bude kapetan, ja sam jaci, i verovatno pametniji, dok je on kuvar, mislim da je odluceno, ali moramo se dogovoriti, ne zelim nesporazum, no prvo sam mu odgovorio na postavljeno pitanje)

Ne.

(naravno malo sam se nasalio, nadao sam se da ce shvatiti salu, sacekao sam par sekundi te sam mu i rekao)

Ja cu biti kapetan. Stariji sam i verujem iskusniji u borbi.
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 11:02 pm

(Da li je ovo da ili ne? Verovatno da, svakako, ne znam da li je pametno da on bude kapetan. Mozda da prihvatim, ipak je mozda malo cudno da ja budem kapetan. Povukao sam dim iz cigare, zatim mu rekao.)

Bices kapetan dok ne budemo dosli do neke posade. Mislim, ako dodjemo do neke posade, ja cu verovatno preci tamo, mislim da je to veoma pametna stvar. Sta ti mislis o tome?

(Sta ce sada biti? Da li ga je ovo naljutilo? Svakako ostaje da cekam njegov odgovor.)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 11:03 pm

(drago mi je sto ima visoko misljenje o meni, takodje mi je drago sto mislimo isto, naci posadu koja ima veliki broj clanova je definitivno pametnije nego da putujemo sami, svakako mi ni nije toliko bitno s kime sam u ekipi, samo da dobijem moc i slavu. Odgovorio sam mu hladnokrvnim tonom)

Moze.

(zatim sam iz svoje torbe izvadio papir i olovku, sve to stavio na svoje butine i poceo da crtam ovo ostrvo, mislim da je bilo vreme, vec sam se dugo zadrzao, cinilo mi se kao da ce uskoro pasti noc. Koliko mi vec razgovaramo? Zapitao sam se, nije cak ni bitno, vise nisam obracao paznju ni na sta drugo osim crtanja mape ovog ostrva)..
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 11:04 pm

(Slozio je se sa tim, nisam ocekivao to. Zatim je izvadio papir i poceo da crta, ne znam sta je to bilo, mozda mapa. Jos jedna cigara mi je izgorela, opet sam uzeo jos jednu i zapalio je. Vreme bas brzo prolazi, 1 godina prodje kao 1 dan. Povucem dim cigare, zagledam se u njegov papir i upitam.)

Da li je to mapa? Ti si navigator?

(Ovaj lik zna da crta, to je jos jedna stvar koju sam saznao o njemu.)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 11:06 pm

(iako je primetio kako crtam i trudim se da ne pogresim, ponovo se ubacuje, veoma je radoznao, sto moze biti dobra, ali i losa osobina, nisam imao nesto mnogo da crtam jer je ostrvo poprilicno malo, vec sam stigao na pola puta, te sam mu i odgovorio)

Mozda.

(potom sam nastavio crtati).
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 12, 2019 11:08 pm

(Nikad nisam video da neko crta ovako lepo, jos i brzo crta. Posto je rekao "mozda", to znaci da je verovatno navigator. Povukao sam dim iz cigare, zatim se divio kako crta. Mozda je on stvarno talentovaniji nego sto sam mislio.)

Da li cesto putujes po ostrvima? Ipak, ti crtas mapu i delujes bas vest, pa sam pomislio da dosta putujes i crtas.
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 4:36 pm

(polako i sigurno zavrsavao sam s crtanjem, nije mi trebalo dugo za ovako malo ostrvo. Bilo mi je jako cudno sto sam se tako brzo sprijateljio s nekim, nisam ocekivao da ce se situacija ovako odigravati. Nacuo sam kako bi presli na drugo ostrvo da moramo da prodjemo ozloglasenu Alividiu, trebali smo smisliti plan kako da je porazimo ili nasamarimo, ali nam pre toga treba brod.. Odgovorio sam mu)

Ovo je moje prvo ostrvo od kad sam otisao iz plemena, ucen sam raznim stilovima borbe, kao i navigaciji, medjutim specializovao sam se za maceve. I da, treba nam brod, koliko novca imas kod sebe?
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 4:46 pm

(Prepostavljam da je imao razloge da napusti svoje pleme, ne znam zasto ali je sigurno imao razlog za to. Povukao sam dim iz svoje cigare, zatim sam mu rekao.)

Imam 1000 Belly-ja. Koliko ti imas?

Pretpostavljam da i on nema bas puno novca, mozda ima malo vise od mene. Posto je on za sada kapetan, moram da ga slusam, nadam se da cemo brzo naci neku posadu.)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 4:53 pm

(bas kad sam se ponadao da je on iz neke bogate porodice, nista, na kraju ispadne da ja i on imamo isto novca, a bas sam mislio da uzmemo neki dobar brodic, da bi mogli da putujemo po nekim malo vecim ostrvima, kako god odgovorio sam mu)

Isto.

(zatim sam malo razmislio sta bih smo mogli da radimo, jer polako postaje dosadno, te sam dosao na ideju da obijedmo ostrvo)

Idemo da obidjemo ostrvo Sanji.

(posle tih reci sam ustao sa klupe, stavio svoj vec zavrsen rad u ranac i nastavio da razgledam po ostrvu).
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSun Jan 13, 2019 5:00 pm

(Izgleda da imamo isto novca, a pomislio sam da je malo bogatiji. Svakako, idemo da obidjemo ovo ostrvo, mozda nadjemo nesto korisno. Ustali smo i krenuli u istrazivanje. Na kraju mi je cigara izgorela, nisam ih vise palio, zatim sam mu odgovorio.)

Razumem kapetane Pedro.

(Moj prvi kapetan, mozda da nastavim da ga tako zovem. Interesuje me sta cemo naci.)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 19, 2019 3:25 am

(konacno, posle dugo vremena provedeno na ovom ostrvu, ja i sanji penjemo se na moj predivan brodic, mali ali veoma sladak, spremni da zaplovimo morem, i postanemo najjaci pirati koji su ikada ziveli, ja nisam bio sto posto siguran na koje ostrvo cemo sledece da dodjemo, jer sam ipak prvi put u ovim krajevima, naravno mapa ovog ostrva je zavrsena, ali ono sto je bitno je njegovo misljenje,
na koje cemo ostrvo otici sledece, te sam ga pre plovidbe upita)

Sanji.. Na koje ostrvo bi zeleo da svratimo?
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
♢Pristaniste - Page 3 ViRuwlK0/0♢Pristaniste - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/0)

♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitimeSat Jan 19, 2019 3:31 am

(Nakon sto smo istrazili ostrva, otisli smo do broda, usli unutra, ja sam zatim odgovorio kapetanu Pedru.)

Pa, mozemo da odemo u Shells Town. Sta kazes?

(Izvadio sam cigaru i zapalio je. Sta li ce sada biti, da li ce mo upasti u neke nevolje? Svakako, zaplovili smo ka Shells Town.)
Back to top Go down
Sponsored content





♢Pristaniste - Page 3 Empty
PostSubject: Re: ♢Pristaniste   ♢Pristaniste - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
♢Pristaniste
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ♢Pristaniste
» ♢Pristaniste
» ♢Pristaniste
» ♢Pristaniste
» ♢Pristaniste

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Dawn Island-
Jump to: