One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tema za Roleplay 2

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Nekomamushi ⍟
Admin
Nekomamushi ⍟



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay 2 ViRuwlK1000/1000Tema za Roleplay 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay 2 ViRuwlK1000/1000Tema za Roleplay 2 Empty_bar_bleue  (1000/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay 2 ViRuwlK0/0Tema za Roleplay 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Tema za Roleplay 2 Empty
PostSubject: Tema za Roleplay 2   Tema za Roleplay 2 Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 4:11 pm


Ovde se nalazi tema za roleplay, ali onaj u kome
ucestvuju svi koji su na ovom mestu. Takva mesta
su obicno trgovi, gradovi, sela, kafane i slicno, neka
poznata mesta koja su karakteristicna za odredjeno podrucje.

Tema za Roleplay 2 One_piece_background_140_by_backgrounds4you-da5tz9f
Tema za Roleplay 2 One_piece_background_297_by_lorenorkerstinxx-d98sl8g

(Bez spamovanja, i lep roleplay! Uzivajte  Wink )
Back to top Go down
https://one-piece-serbia.rpg-board.net
Hideki

Hideki


Age : 24

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay 2 ViRuwlK100/1000Tema za Roleplay 2 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay 2 ViRuwlK100/1000Tema za Roleplay 2 Empty_bar_bleue  (100/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay 2   Tema za Roleplay 2 Icon_minitimeTue Nov 20, 2018 7:07 am

Nije prošlo mnogo vremena, nekih 15ak minuta i već su se našli ispred sledeće destinacije. Ulaz u kafanu mu je bio jako poznat iako nikada nije bio ovde. Tek kasnije se setio da je to video na jednoj od očevih slika. Nakon što su se smestili konobar je došao i uz vidno pokazano poštovanje prema Smokeru upitao šta žele, a nedugo zatim i doneo poručeno.

"Vidi mali.. Tvoj otac, inače moj dobar prijatelj, kojem dugujem više od života, zamolio me je da pazim tebe i tvoju porodicu. Mislim da je za to najbolji način da vas držim blizu sebe, pa sam te zato i pozvao ovde. Koliko sam razumeo iz par pisama koje smo razmenili i ti si za to da se pridružiš u odred Marinaca?"

Prvo je počeo pa dramatična pauza dok ispije piće pa opet nastavio. Hideki ga je pomno slušao i upitao sve šta ovaj kaže. Znao je gde razgovor vodi pa je i unapred imao spremljen odgovor, posle kojeg je naravno imao i još gomilu pitanja.

"Da. To je ambicija i želja koju imam."

Kratko i jasno odgovorio je na postavljeno pitanje. Nije previše hteo da zapitkuje odmah na početku, imaće vremena i za to.

"Hmm dobro onda. Možeš da računaš da si od sada pa nadalje marinac. Naravno moraš da obaviš neke testove, neke preglede, papirologiju raznu da popuniš,  ali što se mene tiče primljen si već. Izvoli, tu imaš za sve što ti bude potrebno u početku. (Ustade,  a onda se vrati.) A da.. zamalo ds zaboravim, na pristaništu blizu dokova sa brodovima nalazi se tvoja pratnja."

Zapalio je tompus, a onda posle kraće priče izašao je na vrata. Hideki je ostao sam još neko vreme. Popio je još jedno piće što je na kraju sve platio, uzeo sako i izašao.
Back to top Go down
 
Tema za Roleplay 2
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Tema za Roleplay
» Tema za Roleplay
» Tema za Roleplay
» Tema za Roleplay
» Zauzeti likovi za Roleplay

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Dawn Island-
Jump to: