One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Shikai Park

Go down 
4 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK400/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK400/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 03, 2018 7:10 pm

Boa nije očekivala da će joj Sarbon uhvatiti ruke. Malo se trgla, ali odmah se snašla. S obzirom na to da je bila jako okretna, iskoristila je to što je on drži za ruke da sad ona njega takodje obuhvati svojim rukama i da se odgurne od njega i praktično ga preskoči, našavši se u sledećem trenutku tačno ispred njega. I dalje ga je držala za ruke, samo sada je on mogao da je vidi. Nasmešila se veselo i rekla:
Ko bi drugi bio? a zatim je pogledala Mikotoa:
Pa, šta ima, kako ste? Ja imam jednu zanimljivu informaciju.
Boa je ponekad volela polako da uvodi u priču, kako bi pridobila na dramatičnosti. Ovo je bila jedna od tih situacija. Najčešće stvar uopšte nije bila toliko velika koliko je uvod to nagoveštavao.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 03, 2018 7:18 pm

Osetio je dok je držao za ruke da se malo od njega odgurnula dok ga ja uhvatila za njegove ruke te je brzo odskočila i preskočila ga, našla se ispred njega držeći ga i dalje za ruke. Njemu to beše veoma prijatno, videlo se po njegovom osmehu dok je ona izgledala veselo što mu bi drago te reče.

Naravno, naša Boa. - zatim reče - Zanimljivu informaciju, kakvu?

Osmeh sa lica nije skidao, samo je nastavio da je gleda u njene lepe oči u koje se zadubio i slušao šta ima reći.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 03, 2018 7:50 pm

Ou pa dobro sam malo pospan ... informaciju kakvu ? Cini mi se da je nesto ozbiljno ili ?

(Hmm cini mi se da je nesto ozbilino nadam se da nije mnogo sam umoran ako je neka frka bice teze da se susretnem sa nekim ovakav morao bi prvo da se naspavam , Boa izgleda odmorno ili mi se to samo cini .)

Kako je bilo u setnji Boa ?

(Cini mi se da vece jos malo prolazi taman da me Sunce malo razbudi zapravo jedva cekam da zaplovim malo veslanje zna lepo i veoma prijatno da razbudi , Mikoto se malo saljivo nasmeja gledajuci u Sarbona i Bou.)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK400/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK400/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 03, 2018 8:49 pm

Boa se namrštila. Mikoto je izgledao pospano, što uopšte nije bilo dobro. Odmor je neophodan na putovvanju kako bi mogao da da svoj maksimum kada je to neophodno. Strogo ga je prekorila:
S razlogom sam vam rekla da se odmorite. Neohodni ste mi odmorni!
Prekrstila je ruke, ne znajući šta da kaže. Izbrojala je do deset kako bi se smirila a zatim uzdahnula, zatvorila oči, odmahnula glavom i rekla:
Niko mene ne sluša. Probaj sad da odmoriš. Saznala sam da naokolo šete jedan lud marinac, kojeg su otpustili upravo zbog toga što nije za kontakt sa ljudima. On ide okolo i sveti se svima za svoj neuspeh. Kažu da nije zaobišao nikoga ko se poslednjih dana ovde usidrio. Potrebna nam je energija kako bismo mogli da ga pobedimo: nije on Alvida i da uspemo da ga nasamarimo slatkišima.
Rekavši to, pogledala je Sarbona malo detaljnije, pokušavajući da odredi da li je on umoran. Rekla je zabrinuto:
A ti, da li si umoran? Reci mi iskreno ako jesi. Neću se ljutiti
pri poslednjoj rečenici malo se nasmešila: bila je sama sebi smešna što glumi neku stogost, ali to je trenutno bilo neophodno..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeMon Dec 03, 2018 9:12 pm

Mikoto beše pomalo pospan, videlo se to na njegovom licu i jasno beše da mu je koristio san. Malo se Boa namrštila zbog toga jer nedovoljno sna i umor im sada nisu potrebni, bitno je da svi budu odmorni i spremni za dalji plan. Zatim je Boa prekrstila ruke i nakon desetak sekundi počela je sa pričom o marincu koji je otpušten i počeo da se sveti svima zbog svog neuspeha, taj je neki lud 100%. Sarbon se malo zamisli u tome, kakva je to budala kada ubija svakoga ko se usidri, znao je da mora nekako biti zaustavljen kao i da postoji mogućnosti da i na njih naleti. Za to je morao biti spreman, a umoran nije bio, možda malo gladan ali se odlično držao, imao je kod sebe dosta rezerve snage koju je gomilao nakon njegovog treninga kao samostalni pirat gde se naučio i trpljenju i jačanju svoje snage i izdržljivosti koju je sada itekako posedovao. Zatim reče Boi koja je izgledala malo zabrinuto po njenim rečima.

Pun sam snage, tako da nisam umoran, samo sam malo gladan, to je sve.

Rekao joj dok ju je gledao u oči, iskreno, onako kako je i osećao.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2018 6:08 am

Marinac ?! Hah pa ima'l sta bolje od otpustenog marinca recite mi vi ? Cak i ako sam umoran uvek mogu da se suprotstavim tom sljamu od ljudi dovoljan dokaz koliki su gadovi je sama ta cinjenica da je on otpusten i sad cini zlo napacenom narodu kolika zver moras da budes da bi to radio zlo i naopako...

(Brze bolje uhvati se za dzep te pripali cigaretu a onda pridje Sarbonu i Boi .)

Znas li mozda kako izgleda taj cudak ? Posto verujem da je iznad proseka ako moze pored svojih marinaca da radi probleme ovde sigurno ih terorise to se desavalo i u mom selu cesto...
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK400/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK400/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2018 11:41 pm

Boa je ponovo uzdahnula.
Beznadežni ste. Šta ste vi, deca, pa da ne možete da brinete o sebi. Uvek je na prvom mestu da se dobro osećate. Zdrav čovek može mnogo više nego gladan i umoran. Odmah ćemo ići negde da pojedemo nešto i da se odmorimo, makar malo, vama je bitnije, ja sam se odmorila već.
Zatim je razmislila i dodala:
Mislim da se priča da taj čovek ima sekiru jednu umesto ruke, ali možda je to samo mit, jer ljudima je svojstveno da preuveličavaju, tako je zanimljivije. Uglavnom, krećemo odmah, pravac mesto za odmaranje.
Uhvatila je obojicu za po jednu ruku i krenula da ih vuče ka izlazu iz parka.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeTue Dec 04, 2018 11:55 pm

Videlo se da je mnogo brinula iako je zvučala tako strogo. Iako je bilo drago Sarbonu što je tako brižna ipak ta njegova glad nije bila toliko značajna, ništa što nije mogao izdržati. A tako se i osećao, punim snage ali i pored toga Boa ih je obojicu uhvatila za ruku na šta se Sarbon malo iznenadi te krene za njom. Upravljavši svojom rukom koju je Boa držala Sarbon ju je opustio i savio je svoje prste tako da je i on njenu ruku držao, čvrsto a nežno.

Dogovoreno. - reče sa blagim osmehom i sa jednom dozom ozbiljnosti
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK500/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK0/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 8:10 am

(Zbog uticaja marinaca na njega uvek bi samo zapalio cigaretu i pogledao prema istoku setio bi se svega sta je prezivao tamo mrzeo ih je iz dna duse sama pomisao da je ostao bez svog rodnog kraja ga i dan danas gusi u podsvesti , pogotovo ono da je njegov otac ziv i zdrav tamo negdje u marinskim trupama nije vise mario ni za hranu ni za pice skoro da je htio reci da se sam suprostavi tom degeneriku ali ipak zacuta i bez jedne jedine reci klimnu potvrdno glavom da se slaze sa Boinom odlukom oko hrane i odmora jer nije imao nekog izbora da se suprostavi .)
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK600/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK600/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park - Page 3 ViRuwlK600/1000Shikai Park - Page 3 Empty_bar_bleue  (600/1000)

Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitimeFri Dec 07, 2018 4:31 pm


(Mihawk je setao i polako zavrsavao svoju kasu koju
je kupio na pijaci. Kada je zavrsio sa jelom, spakovao je
ciniju u vrecu koju je imao kod sebe te ju je prebacio
preko ramena i zatim se osvrnuo oko sebe da vidi gde se
nalazi. Nije znao gde je, izgubio se u mislima dok je pesacio.
Nasao se u nekom lepom parku koje je bilo puno prelepog
roze drveca. Zastao je i pogledao u najvece drvo koje je
mogao da vidi i odmah se setio Boe.)

Shikai Park - Page 3 Tumblr_static__640_v2

"Heh, bilo bi lepo da dodjemo jednom ovde. Lepo je i mirno.
Nije neki romanticarski tip, ali ko zna, mozda uspem da omeksam
njeno srce..."
-Mumlao je i zagledan stajao ispred drveta.

(Zatim je ugledao kantu za smece, pa je iz vrece izvadio onu
ciniju i stavio ju je pored kante. Nadao se da ce neki pas da naidje
kako bi mogao da pojede ono malo kase sto mu je ostalo.
Zadrzao se u parku na neko vreme a onda se uputio u unutrasnji deo
grada. Hteo je da poseti mesta koja nije video do sada...)
Back to top Go down
Sponsored content





Shikai Park - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Shikai Park
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: