One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!

HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share | 

Tema za Roleplay

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Sarbon Illyrium

Player Stats:
Health Health:
500/1000  (500/1000)
Energy Energy:
500/1000  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
0/1000  (0/1000)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Mon Jan 14, 2019 1:17 am

Slušao ga je i dalje, sve mu ovo beše interesantno, zanimljive su mu bile priče iz davnih dana i vremena. Njegov Beli Orao je takođe imao priču koja mu je preneta od oca, kao i od njegovog oca i sve tako unazad kroz generacije do onog davnog vremena kada je mač rođen. Ali to je priča za drugi put, sada je pustio to i slušao je Mikotoa.

Ne izvlači me bez povoda. - citirao ga je

I duboko se zamisli.
Back to top Go down
View user profile
Mikoto

Player Stats:
Health Health:
500/1000  (500/1000)
Energy Energy:
500/1000  (500/1000)
0/1000  (0/1000)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Mon Jan 14, 2019 1:35 am

Mogao bih da se naviknem na ovakav zivot putujes dolazis na nova mesta tu i tamo prebijes nekog malo mi je krivo sto nisam naucio onu barabu pameti umakao mi je...na veliku zalost on nista nije znak o mom ocu ali kad tad cu morati da ga nadjem .

(Malo mu je to kvarilo raspolozenje nije htio da izgleda kao tuzna vrba u prisustvu svog prijatelja pa se malo razvedrio , lepi dani su ipak bili pred njim.)

Cini mi se kao da je vreme malo preslo na nasu stranu danima je ovako prelepo niti hladno niti vruce onako taman nekada i povetarac dune.
Back to top Go down
View user profile
Sarbon Illyrium

Player Stats:
Health Health:
500/1000  (500/1000)
Energy Energy:
500/1000  (500/1000)
0/1000  (0/1000)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Mon Jan 14, 2019 2:29 pm

Tema se promeni i vreme dan ugleda, o tome su malo pričali, što ga je podsetilo na one munje kojima je Boa zapovedala da udaraju u zemlju. Zatvorenim očima ju je veoma jasno video, izgledao je veličanstven taj prizor kako se munje na Boin poziv odazivaju i zemlju svojom silinom cepaju.

Da, lepo je, samo što nekada i oblaci naiđu, ne znam jesi li video ali ja jesam.

To mu ne da mira, nervoza se sa mislima stopi osećajući je veoma, nije mu se svidelo to pa se od čudnih osećaja sa dva izvora malo više zamisli, morao je to iskontrolisati.
Back to top Go down
View user profile
Mikoto

Player Stats:
Health Health:
500/1000  (500/1000)
Energy Energy:
500/1000  (500/1000)
0/1000  (0/1000)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Mon Jan 14, 2019 3:08 pm

Samo da iznenadila me ona munja danas mislis da Boa ima neke veze sa tim ? Ipak je pojela ono voce koje joj daje moc da manipulise munjom to mi je malcice cudno jer ipak se to nekako desilo naglo .

(Malo se zamisli sto se tice toga jer do sada , dok su putovali nikada ih ovo nije snaslo , nikada munja nije udarila do sada bas iz vedrog neba .)

Ali ko zna mozda je to samo splet cudnih dogadjaja ali ne znam ni sam malo mi je to cudno kao i onaj marinac koji nas prati u svaku stopu . (Malo zevnu .) Uh kako mi se spava ali moram ostati na nogama oticemo posle na neko pice svakako ako zelis.

(Izvadi iz dzepa kutiju cigareta a onda izvuce jednu te je zapali a onda uvuce malo dim te izvuce dim kroz usta.)
Back to top Go down
View user profile
Sarbon Illyrium

Player Stats:
Health Health:
500/1000  (500/1000)
Energy Energy:
500/1000  (500/1000)
0/1000  (0/1000)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Mon Jan 14, 2019 3:17 pm

Sarbonu ne beše čudno, odmah je događaj povezao sa đavoljim voćem. Munja iz vedra neba ne udara tako, bio je siguran u ono što je video kao i u svoje mišljenje koje je dao.

Naravno da ima.

Oblak smrači nebo, stade nasred istog, želeo je da prođe i da se na vedrom nebu ne pojavljuje.

Prati, nervira.

Zatim mu dade odgovor.

Mogli bi, videćemo.

A onda se malo osvrnu oko sebe dok su šetali gradom i dalje.
Back to top Go down
View user profile
Mikoto

Player Stats:
Health Health:
500/1000  (500/1000)
Energy Energy:
500/1000  (500/1000)
0/1000  (0/1000)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Mon Jan 14, 2019 4:20 pm

Sve je to meni malo cudno na svoj nacin ali ipak mogu malo da se opustim jer smo vredno trenirali ovih dana ali mozemo jos malo da treniramo ipak nije to to mozemo mi jos da usavrsimo nase vestine do tad moramo cuvati Bou da joj se ne desi nesto sto ne bi trebalo .

(Potapsa Sarbona po ramenu .)

Sam znas na sta mislim eventualno padanje u vodu da zlo ne cuje jer ipak sada je mogu mnogi napasti iz znatizelje ako saznaju da je pojela voce to veoma opasno jer znas kakvi su ljudi moraju sve da vide da saznaju da to licno ispitaju sto i nije bas toliko dobro . I sam znas da je to veoma opasno sto se tice toga jer sam i sam iskusio dosta losih stvari od istih ti ljudi koji su sve licno hteli da vide.
Back to top Go down
View user profile
Sarbon Illyrium

Player Stats:
Health Health:
500/1000  (500/1000)
Energy Energy:
500/1000  (500/1000)
0/1000  (0/1000)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Mon Jan 14, 2019 9:00 pm

Naravno da je moramo čuvati, daću sve od sebe da ne upadne u more, čuvaćemo je. Sada tek moramo biti veoma oprezni čim je Boa stekla moć munja i gromova.

Udubi se u svoje misli koje su bivale usredsređene na Bou, sada se to vreme poveća, beše poput trajnosti duge, pogotovo sada kada je voće konzumirano, šta će se dalje desiti ne zna se ali za svaku nepriliku koja im se nađe na putu moraju biti u stanju spremnosti kako bi bivale izbegnute.
Back to top Go down
View user profile
Zangetsu

Player Stats:
Health Health:
0/0  (0/0)
Energy Energy:
0/0  (0/0)
0/0  (0/0)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Wed Jan 16, 2019 10:11 pm

Nakon pozdrava i razilaska sa Mihawkom, Zangetsu je krocio dalje. Nakon nekog vremena setnje naletio je na cudne ljude, nije htio da im se priblizava, tako da je otisao dalje od njih nadajuci se da nece biti problema. Shvatio je da su drugaciji od gradjana, medjutim nisu kao Mihawk, cak nisu ni marinci. Shvatio je tada, mozda bi pametno bilo da im pridje, mozda su pirati. Ali sinu mu ideja, mozda su placenici, vjerovao je da su merfolci veoma skupi, ipak su rijetki... Nije se usudio da pridje, pokusao je da prodje nezapazen.
Back to top Go down
View user profile
Mikoto

Player Stats:
Health Health:
500/1000  (500/1000)
Energy Energy:
500/1000  (500/1000)
0/1000  (0/1000)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Wed Jan 16, 2019 10:35 pm

(Dok su on i Sarbon pricali ugledao je ribolikog coveka kog su nazivali fishmenom ali ipak nije htio da mu pridje jer nije znao kako je nastrojen jer ih je vecina bilo nekad mrzovoljno . )

Sarbone pogledaj Fishmen jesi ih vidjao nekad ? Veoma su fascinatni ovaj mi se cini veoma opasnim drzi gard i ne ispustaj svoj mac samo se trudi da ga drzis a da to on ne vidi.

(Mikoto je drzao svoj mac ispod svog ogrtaca tako da se osecao malo bezbednije .)

Sta mislis da mu pridjemo ? Voleo bi da popricam malo sa njim cini mi se da je mozda dobar , a iskreno bi i voleo nekog ovakvog u nasoj posadi verujem da bi se dopao Boi ? Ipak oni su duplo jaci nego mi verujem da to znas ?

Back to top Go down
View user profile
Sarbon Illyrium

Player Stats:
Health Health:
500/1000  (500/1000)
Energy Energy:
500/1000  (500/1000)
0/1000  (0/1000)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Yesterday at 8:44 pm

Glavu odjednom obori, smetnje u glavi prepliću se i na duhovnom putu na prepreku nađe se. Prepreka beše čudnog izgleda, kao da je ličila na dve energije, jedna beše nebeska, druga beše zemaljska, jedna ga očima gleda a druga pogledom ga ne primećuje. Razmak među energijama ne beše veliki, manji prostor među njima nađe se, sa okolinom sve beše crno belo, kao i same energije. Leva beše bela, desna beše crna, a on plav jedini koji je imao boju kretao se ka njima i sa svakim korakom se energijama približavao sve dok se ne nađe tik pred njima, a nervoza ga u stopu pratila. Svaka ruka na svaku energiju stade i težina pojavi se, desna mu zapade za oko a levu je slabo gledao, da bi na kraju snaga iz tela izađe i na energije se iskanališe a prostor među njima poveća se. Dve suprotnosti koje nisu funkcionisale izgube ravnotežu a jedan korak je preostao i bivao je načinjen, osetio je samo duhovni vetar koji ih sve oduva. Broj tri smanji se u dva, a čvrstinu pod nogama oseti čvrsto, stajao je sada na zemlji, smirio se nekako međutim nervoza kao uhoda ga je pratila, sada u manjoj količini, na kraju tmina nadvlada prekrivajući ishod.
To beše događaj koji je nastupio pri njegovom zatvaranju svojih prozora i kada se zadubio i zašao u duhovnu dimenziju, u mislima sve stvori se i na kraju tmina sve ugasi a svetlo se upali koje je njegova dva prozora pogodilo i sijanje jako ga natera da se vrati. Sa Mikotom stajao je u mestu dok su primetili Ribolikog Čoveka.
Pričao mu je priču o ribolikim stvorenjima što je prizvalo par sećanja kada je nekoliko njih video više puta.

Znam, imao sam prilike da ih vidim nekoliko, mada razgovor sa takvima nisam vodio. Ako hoćeš da im priđemo, onda može.
Back to top Go down
View user profile
Zangetsu

Player Stats:
Health Health:
0/0  (0/0)
Energy Energy:
0/0  (0/0)
0/0  (0/0)

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Today at 1:08 am

hodao je, sasvim normalno obracajuci paznju na 2 lika koji su mu prilazili. Bio je spreman za borbu, ali ipak i za razgovor. Gledao je ka njima, te nakon sto se uvjerio da idu bas prema njemu odlucio je da se prvi javi. Nakon njegovog pozdrava gledao je sta ce da kazu ovi, bio je nestrpljiv. Osjetio je nesto kao riblji instinkt: veca riba jede manju. Plasio se da ce biti "pojeden" ali je hrabro stajao i cekao.
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Tema za Roleplay   

Back to top Go down

Tema za Roleplay
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» A vampire Chronicles Roleplay!? Help! Help!
» Uglies Roleplay
» Victorian RolePlay
» FALLOUT EQUESTRIA ROLEPLAY SEASON 3 ((OOC/Character Sheets))
» Basic Roleplay Information and Rules