One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Shikai Park

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 10:26 pm

Jedan od bisera ovog ostrva Shikai park mesto gdje se mozete opustiti uz laganu setnju i uzivati u prelepoj prirodi .

Shikai Park 15096710
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 10:32 pm

(Naisao je na okolno mesto poznato kao Shikai park gdje nije bilo toliko ljudi on i Sarbon su malo istrazivali ostrvo jer je bila veoma lepa prilika za nocnu setnju van centralnih mesta gdje bi mogli da ih Marinci uhvate a onda Mikoto rece .)

Pa Sarbone kako ti se cini piratski zivot ? Mislim ti si uvek bio samostalan ali kako ti je sa nama ovako ? Cinis mi se kao veoma vest pirat jesi nekad bio u nekoj prilici da se boris sa Marincima ako hoces iskreno jedna cekam da stupimo u neki ozbiljnini konflikt sa njima cisto da vidim sa cim imamo posla . Kao sto si i sam video ima i njih veoma dobrih ali verujem da ih ima i veoma losih .


(Potom Mikoto izvadi kutiju sa cigaretama pa pripali jednu Meseceva svetlost je obasjavala malo mesto na kom su se nalazili tako da se lepo videlo .)

Kako lepo vece zasto svako nije ovako pitam se
..?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 10:50 pm

Beše tu neko mesto gde nije mnogo ljudi zalazilo, mirno mesto. Slično omanjem trgu, neka ulica beše tu, trotoari dovoljno veliki da se ljudi tu šetaju kada im želja za tako nešto dođe. Par lampi za svetlo se takođe nalazilo tu kao i par metalnih ograda gde se ljudi naslanjaju, i nekoliko klupa za sedenje kada se ljudi umore da se okrepe i da uživaju. Sarbon i Mikoto su šetali tu, jedna za drugom noge su se kretale lagano, sve je izgledalo nekako tiho za njih dvojicu. Osvrtao se oko sebe, posmatrao je ovo mesto a na potpuno drugu stvar je mislio, ako je to uopšte stvar, a beše živa.
Otkako sam upoznao Bou, piratski život mi se totalno izmenio. Tačno je da sam nekada bio samostalan pirat kloneći se nevolja, uvek sve samostalno raditi, biti sam sve vreme i tako to. Imao sam osećaj kao da nešto fali, ali onaj trenutak kada sam Bou upoznao, sve se promenilo. I na dobro i na loše. - govorio je to prisećajući se onih spojenih oblaka koji su oformili munju koja je doprla do jezgra, jezgro to loše primi te reaguje sa burnim talasima koji su udarali samo u rangu čiste unutrašnjosti, zatim je nastavio dalje sa razgovorom - Nisam, klonio sam se nevolja kao što rekoh, bio sam duh i pritajen, kao vuk samotnjak, Boa je sve to promenila. - zatim je nakratko zatvorio svoje oči pritiskajući negativnost kojoj nije davao rupe.
Na njegove reči je pažljivo obratio pažnju, zaključio je o samom mišljenju suprotne strane te reče.
Još samo da upoznam nekog dobrog a da nije udaren u glavu, a loših imaš koliko hoćeš.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 11:00 pm

(Dok su pricali vetar je duvao i raznosio ljubicasto ruze latice svuda okolo .)

Da , da Boa je stvarno mnogo jedinstvena osoba sto se tice svega .

(A onda se okrenu te zauze malo ozbiljniji stav uvek kada bi pricao o marincima bio bi ozbiljan.)

Znaci tako pa dobro iskreno ja nisam imao neke ozbiljnije susrete sa Marincima sem kad su dolazili u moje selo pa su vecinu sposobnog stanovnistva maltletirali ili su ih primoravali da rade za njih jer ako to ne bi radili onda bi imali dupli porez na sve zivo mi smo imali porez na imovinu i to veliki sve dok se moj otac nije prijavio kao marinski radnik od tada mu se gubi svaki trag. Nego ti sa kim zivis ? Nikada nisi pricao o tome .

(Mikoto je malo uhvatila nostalgija za svojom porodicom i uvek ga je kopkalo to gdje je njegov otac.)

Inace ovo je samo deo moje price koju sam poverio tebi jer stvarnk mislim da si veoma dobra osoba.

(A onda izvadi svoj upaljac pa ga stisnu u ruku bese to jedina uspomena na njegov kraj .)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeWed Nov 28, 2018 11:20 pm

Vetar odjednom dunu terajući da im se kosa vijori, a onda odgovori.

Naravno da jeste, neverovatna osoba.


Misleći na nju zapitao se u sebi gde je sada, jeste da je šetala i bila sama, ali to pitanje mu nekako izniklo u mislima. A onda pređe tema o Marincima.

Marinci, ima ih i dobrih i loših. Šteta je samo to što ima više loših da čine takve zločine, a to nervira i ljuti. - namršti se.

Zamislio se nakon njegovog pitanja, čuvao je sebe, nije ga hteo opterećavati time te je samo rekao skoriju prošlost, sve do ovog trenutka.

Živim sam i hvala ti na lepim rečima.



Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 7:20 am


(Mikotu je bila veoma zanimljiva prica o Sarbonu ali ipak nije htio da ga zamara prosloscu bilo mu je sasvim jasnk kroz sta je sve prosao i sta je sve radio da bi dosao tu gdje sad .)


Iskreno Sarbone da nema pirata cime bi se u zivotu bavio ? Iskrenk ja bi ostao u mom kraju mozda bi se cak verovao ili ne zaposlio u lokalnu mornaricu ili bi nastavio porodicnj biznis o prodavanju duvana secam se pre kao mali prevozili smo duvan do istocne strane tamo su putevi bili cisti nikad nismo bili pljackani jednostavno je bilo san snova ici tuda dusu bi svoju prodao da jos jednom prodjem tuda jednostavno bajan mali moreuz a pored usecenog moreuza stene koje su me uvek podsecale na one velike piratske bordove...Beskrajno mnogo uspomena nose ti putevi...

(A onda malo zastade.)

Mnogo mi je zao svega ali eto tu smo gdje smo..

(Ponovo mu bese zao jer ipak sada je to sve deo njegove proslosti nista ne moze da vrati niti da se ponovo vrati tome jer zna da je i sam tamo od sada nista vise do obican pdognanik iz sela koji juri ludo san o tome da krstari morima i usavrsi svoju snagu .)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 11:30 am

Mali pogled ka zemlji načini, tu beše jedan metalni naslon za koji se uhvatio i posmatrao bi ovo mesto pa malo u Mikota dok ga je slušao o čemu je pričao. Okrenuo se zatim te se malo nasloni na taj isti naslon dok je prekrstio svoje ruke, a zatim je nastavio sa pričom.
Da sam te sreće...  - zastade na sekund, te nastavi - ... da zaradim velike pare, kupio bih brod i plovio bih svetom. Skoro kao pirat, ali da ne budem pirat. Otvorio bih radnje gde će ljudi kupovati sve stvari koje bi im trebale za dobar život. Bio bih vlasnik tih radnji, plovio bih brodom po morima da obiđem ceo svet, sa životnim saputnikom koji bi me pratio u tim avanturama. Ali život to nije želeo, ovako je ispalo, sada postoji samo mali fragmenti toga koje mogu ostvariti kao pirat, a što se tiče života, postoji dodatni fragment, za koji se nadam da ću sastaviti sa ostalim.
Govorio je sve to, sa glavom podignutom a očima izgubljenim po nebeskom svodu gde ptice lete i oblaci se kreću. Usled svog tog posmatranja, pogled mu postao dubok, u glavi je zamislio jedan oblak, lep oblak, ubrzo je glavu spustio i vratio je nazad na Mikotoa.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 12:30 pm

Znas kako da se nadovezem na tvoju pricu u mom kraju gdje sam ja sve je nekako bilo zamrznuto sve je bilo nekako mirno jer ipak to je bilo malo razvijeno selo imali smo jedno ogromno postrojenje gdje su se sakivala sidra za brodove to je bilo fantasticno legenda kaze da su tu dolazili brojni velikani i kovali svoja prva sidra ko bi rekao jedna obicna mala selenda a tako lepa i bajna ali sada je to sve Marinsko svaki kamen dulum zemlje sve sve , sve oni odlucju na neki nacin zato sam i otisao verovatno se pitas zasto si otisao zasto se nisi usprptivio ? E pa svi koji su se protivili zavrsili su na vesalima pored pruge svasta su radili uzimali su nekad cak deset posto od nasih prihoda jezivi zakoni ali to su uklonili .

(Okrenu se i odprilike pogleda u severnu stranu te pokaza rukom .)

Tamo se negdje nalazi taj mali raj , mali izgubljeni raj u koji ce me vratiti samo mrtvog ili nikakvog !

(A onda stisnu pesnicu te udari u kamen , mlaz krvi se spusti niz Mikotovu ruku .)

Prokletstvo...
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 12:39 pm

Malo se zagubio, možda malo više i previše se osvrtao na sebe. Malo se osećao loše dok je pričao o svom snu dok je Mikoto pričao o svom zavičaju sa strogim režimom gde su nevini stradali jer su marinci bili okrutni, sve za sebe želeli. Oblaci nadodjoše, gledao je u zemlju pa u Mikotoa dok je pričao svoju priču od koje mu nije bilo svejedno.
Žao mi je što si tako nešto iskusio, mora da je za vas bilo izuzetno teško.
A onda stisnu pesnicu te lupi u jedan kamen i otvori se rana a krv sa njegove ruke poče da teče.
Sam njegov čin ga iznenadi do jedne mere, do druge je shvatao zašto to učini, mora da ga je mnogo bolelo kada se setio svega što se kod njega izdešavalo.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 1:15 pm

Oprosti zbog ovog zaista nisam nesto stabilan od juce sve me asociralo na njih kao i sada sve me asocira na njih previse sam osetljiv kada mi neko spominje porodicu ali volim da se ispricam ovako sa nekim jer ipak tesko je nositi ovoliki teret sam ipak za njih zivim . Zbilja oprosti za ovo pusticu da malo otekne krv nemoj da brines nije mi prvi put bice sve dobro nego nekad se i sam pitam zasto uvek lepa i postena mesta na svetu prodju lose i svi ih izgaze onako kao da nikad nisu postojala prosto to je strasno sta ljudi rade jedni drugima a zbog cega ? Zbog prokletog novca zbog prokletog papaira koji vredi vise od ljudi zanimljivo zbilja kakav nam je mentalitet.

(Uzima mali zavoj te obveza ruku a onda stisnu zavoj oko sake .)

Zaista je tuzna pomisao kad znas da nisi jedino selo koje nije pregazeno od strane marinaca Bog zna koliko ih je izgazeno do temlja jer se nisu povinovali tom gadnom prokletom rezimu !

(
Zaista bi bilo bolje da prestanem da vice opazice nas neko .)

Oprosti sto vicem ... malo sam uzrujan trebalo bi da se smirim zbog tebe i Boe ipak ste mi vi sada prijatelji .
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 1:43 pm

Slušajući sve ono što je Mikoto govorio, Sarbon nije izdržao a da se ne zamisli kroz šta je i on takođe prošao. Sve one bure i oluje neprijatne za gledanje a pogotovo kada te dohvate su ga činile nervoznim i oborenoga pogleda i sa zatvorenim očima. Nakon nekih pet do deset sekundi, otvorio ih je slušajući i dalje Mikotoa pa najzad reče.

Život je surov, nikad ne znaš gde i kako bije. Ali te zato shvatam, najgore je kada na dobre ljude udari nevolja. Zašto je to tako to ni ja ne znam, to je ono što najviše boli, to je ono što te najviše ljuti.

Stegnuvši svoju pesnicu gledajući u zemlju pa onda u njegove oči misleći na sve one bure i oluje koje je prošao, dok je Mikoto uzimao zavoj da ga zaveže na mesto gde je krv krenula od udarca koji je načinio, malo ga to iznenadi ali ga je razumeo zašto to učini.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 2:23 pm

Iskreno pre mi je bilo mnogo tesko da se upoznam sa nekim jer ne znam slabo ko je dolazio u nase mesto radi druzenja tu je vise bila radnicka klasa znam nekad bi ljudi radili poslove u tri cetiri smene kako bi sve obavili samo sto je takav zivot veliki rulet posejes seme i gledas u nebo ako padne mnogo kise lose je ako padne malo opet je lose tu bukvalno moras da brines oko svega i svacega a zamisli kad ti dodje neko sa strane i samo kaze vidis sve to sto si radio deset posto od tvoje zarade je moje ? Pobunis se stane ti nogom za vrat i kaze ajde da se nadjem na sedam osam posto nekad su bili toliko zli pa su uzimali i po petnaest posto nije bitno jesi sirotinja ili bogatas bitno je da onu uzimaju .

(Ko bi rekao da cu se ovoliko raspricati o ovome zapravo vise me nije tolika sramota niti imam nekakav teret pred drugima kad me pitaju a odakle si ti i zasto si ovde dosao .)

Verujem da je i kod tebe bilo tesnk ali ovo je bas tesna koza iz koje je nemoguce izaci verujem da me razumes kada ovo kazem .

(Pripali cigaretu.)

Stvarno ti hvala sto se trudis da me saslusas ovo mi je od vitalne vaznosti da imam poverenja u nekog.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 2:43 pm

Nervoza i ljutnja da te pojede od svega toga. - zastade na tren, zatvori oči i otvori ih, te nastavi.
Ali na kraju će im se sve to vratiti, šta su oteli i prisvojili izgubiće, ako su ubijali biće ubijeni. Iako je ne vidimo, iako se žalimo, iako je loše, pravda će ih sve pokositi. Ali kada? To se ne zna, jednostavno moramo izdržati i boriti se. Ali iz te tesne kože, pobeći se ne može.

Zatim napravi jedan pogled u stranu pa ga spusti dole stiskajući šipku na naslonu pitajući se isto pitanje koje je Mikoto postavljao. Takve otimačine je mrzeo, možda to beše jedan od razloga zašto je sve radio sam. Razmišljajući o svim tim situacijama u kojima je ljudima otiman novac pogled mu posta natmuren i ljutit, ali odgovori mu.

Nema na čemu, uvek ću te saslušati.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 4:12 pm

(Pazljivo saslusa sta mu je njegov prijatelj rekao a onda malo promisli zamisli se gledajuci u upaljac te ga lagano protrlja o rukav svoje jakne te ga ubaci u dzep od kosulje a onda rece .)

Znas kako da smo se mi svi okrenuli protiv marinaca sumnjam da bi mi izvajali neku pobedu verovatnk bi izvajali batine i zagvor jos rigoroznije mere bezbednosti i otimanje para nekk bi rekao sto se niste zalili hah..kome da se zalim ? Kome da se zalim kada bi rekao hej oni nas tlace i uzimaju novac verovatno bi se samo nasmejali a onda otisli ili bi rekli da smo ludi smo ludi ali ipak nisu svi bili toliko losi bilo je veoma dobrih ljudi koji su iz svog novcanika davali ljudima verovao ili ne prisustovao sam davanju para iz novcanika znaci marinac obican vojnik po cinu izvadio novcanik i dao svoju platu u kasu sela za bolnicu ali posle niko nije vidjeo tog vojnika nagadjalo se svasta ali eto primer da ima i dobrih ljudi.

(Kako bih sada zapalio ma celu kutiju cigareta da mogu sreca pa mi je ostalo jos malo moram da ss stedim inace bih sada jedan dim izvukao kroz nos onako lagano sa merakom .)

Sad kapiras zasto sam navucen na cigarete...jel tebe kad vuklo da krenes da pusis cigarete ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 4:20 pm

Naravno da kapiram, nekako sva ta nervoza i ljutina moraju biti kanalisani i izbačeni napolje, mada svako radi na svoj način, kao na primer ti kroz cigarete.

Posmatrajući sebe kao osobu on je bio dosta drugačiji od njega, sve što je imao, svako dešavanje, svaka sreća, svaka prijatnost koju je doživeo kao i u skorije vreme, svaka neprijatnost koju je iskusio i u prošlosti i u skorije vreme on je trpeo, čuvao u svojoj riznici. U dubini svoje duše je sve držao, nije im davao prostora da izađu, pogotovo neprijatnosti. Radovao se u sebi, tugovao je u sebi, svaku muku koju je nosio zadržavao je u sebi a sada nije dozvolio da iko to vidi. Zatim nastavi sa odgovorom.

Nikad, šta više odbojne su mi cigarete. Iako kanališemo i oslobađamo nervozu cigarama, to pušenje ipak nije zdravo.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 4:25 pm

Pa dobro je sto nije ipak duvan je zaraza cista to kad jednom krenes da koristis tesko je posle ostaviti ja sam pokusavao da ostavim cigare zbog majke ali dzaba ni dan danas nisam mogao verovatno je i ona sad kuci gleda moje stare stvari i porodicne slike najjtezi posao na svetu je biti majka to ko moze da bude njima svaka cast sta one sve dozive i pdozive sa nama to nije realno pogotovo moja ali eto niko nije mogao da kaze e ja bih ovakve roditelje ovakvu sudbinu sta mozemo tako nam je kako nam je sada smo ovde jer nema nazad jednom kada nas zabeleze to je dok ne umremo .

(Malo se cinicno nasmeja sam sebi kao da se sam sebi narugao zbog neceg ali smeh je mogao biti opaze .)

Sta mi mozemo mora se srusiti ovaj sistem ali ipak voleo bi da potvrdim onu dobru staru "snovi se ostvaruju"

(Nije znao koliko je sati ali mu se jos stajalo na ovom mestu nadao se da se Boa nece ljutiti na njih toliko jer kasne .)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 4:46 pm

Na njegove reči koje je veoma pažljivo slušao je odgovorio.

Ne znači da je nemoguće ostaviti ih, treba ti samo dobra i snažna volja.

Zatim svoj pogled obori i zatvorio je svoje oči da bi ih nakon par sekundi opet otvorio i dodao na njegove reči.

Naravno da je to najteže, niko ne brine toliko kao roditelji. Potpuno se slažem sa tobom, niko ne može birati kada će se i gde roditi. A što se tiče sudbine, svako je kroji svojim postupcima. Sudbina se određuje po delima. Mi moramo njome upravljati, biti njeni gospodari.

Primetivši taj njegov osmeh koji je najverovatnije bio upućen sebi a ne njemu odgovorio je.

Samo što to ne ide tako lako.

Odgovorivši, ovim kamenom je gađao obe ptice shvatajući njegove reči. Malo se zamislio u svojoj glavi, počeša se i zastade. A i bio je zabrinut što su bili razdvojeni od Boe, o njoj je dosta razmišljao te reče Mikotou.

Sve je to hijerarhija, svako svakome odgovara, još da se zna ko je kome glavni.

A zatim se malo udubi u takve misli da mu se još više negativnost potisne, ali je ipak i dalje obitavala.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 6:23 pm

Slazem se sa tobom ali ipak sta ja znam ko iza koga stoji znas kako kazu i nad glavnim stoji glavni ko zna koliko je razvijen ovak svet mozda neko tamo vec sad saznaje svakakve tajne plovi morima osvaja morske teritorije nalazi blaga pa cak i djavolja voca ko zna ovaj svet je nekad jako mali a nekada jako veliki sta mozemo pokusacemo licilo je kao da nismo dovoljno spremni za ovo ali ipak cini mi se da smo slozni i veoma uigrani pa bi i mogli nesto ostvariti sto se tice toga nego da krenemo polako Boa se verovatnk brine pa bi trebali krenut ?

(Malo se protegnu a onda pruzi ruku Sarbonu te mu rece.)

Hvala na ovako lepom razgovoru i hvala ti sto si me saslusao malo ko bi to uradio veruj da ti dugujem sto se ovoga tice kad god nesto zatreba samo meni kazi


(Vetar je poceo da duva i donosi malo tmurnije oblake .)

Izgled da ce kisa mozda da pozurimo kod Boe ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 6:41 pm

Naravno da možemo ostvariti ako se budemo držali zajedno i ako verujemo u sebe, moramo kao jedna porodica biti kako bi bili i složni i uigrano kako veliš.

U tom trenutku se zamisli malo, mislio je na Bou i o tome da se nađu, ali se osećao da i dalje ta negativnost ne popušta. Želeo je da se opet budu zajedno, kao u priči o sedam pruteva, tada su jači kada su zajedno, ali ipak negativnost ga je držala na tom mestu bez obzira što je želeo da su zajedno. Malo glavu je protegao kao i vrat te pruži svoju ruku rukovajući se sa Mikotom koji mu se zahvaljivao na razgovoru. Na sve te reči Sarbon reče.

Nema na čemu, kao što sam već rekao, uvek ću te saslušati.

Osmehnuvši se uprkos negativnosti. Odjednom vetar sa mora dunu, tmurni oblaci nadviše se, dvostrano.

Još malo da ostanemo.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 8:06 pm

Moze svakako mozemo ostati jos malo svidja mi se ovaj park pogotovo ova noc i mesec samo uvek se nocu setim onih noci dok sam bio kod kuce jednostavno jedva cekam da se vratim tamo ali bice dana i za to sad bi voleo da razvijam svoje sposobnosti jednostavnk me interesuje gdje ljucka granica do kad mogu razvijati sposobnosti ako me razumes ? Prosto previse je lepo razmisljati o tome..

(Cini mi se da je Sarbon mnogo toga prosso i da je kapacitet za razvijanje nekih skrivenih moci stvarno bi voleo da se sparingujem sa njim .)

Sarbone ovo sam htio da ti kazem voleo bih sa tobom da se sparingujem nekad naravno prijateljski sparing cinis mi se kao jedan od snaznijih iskreno ti si mi za sad jedan od najjboljih prijatelja vidis polagao sam nade u Jellala i Makishimu verovatno su nas izdali ili su odustali od plana zapravi ako su i odustali to je nekako prihvatljivije sem izdaje izdaju ne mogu da tolerisem nikako .)

Shikai Park Cpivte10

Zato bi voleo da se suocim sa tobom jednom jer mi se cinis stvarno mnogo talentovanim i dobrim covekom pre svega nego iskrenk da mi odgovoris mozda zvuci smesno ali sta mislis o meni dosta ljudi me vidi kao nekog naduvenka ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 8:32 pm

Nećemo znati kakav je naš kapacitet moći, zato se i razvijamo, kako bismo ga otkrili i postali stvarno snažni, ali ne samo fizički, nego i duhovno, ta ravnoteža mora postojati.

Malo se zamisli, po ko zna koji put, gledao u sebe i ništa drugo sem negativnosti i otuđenosti ne vide, ali ju je ignorisao, već je prestao brojati koliko puta to načini u ovim trenucima tog napada na duhovnom nivou. Zato je i govorio ove reči, želeo je stvarati ravnotežu, da bude jako i iznutra i spolja a nadao se da će napornim radom to i uspeti.

Naravno da hoćemo, i ja želim isto to, da se oprobamo u borbi. A šta mislim o tebi? Do sada sam mislio da si dobra osoba - zastade na dve sekunde, pa nastavi - sada vidim da se nisam prevario u tome. Tokom mog putovanja sam primećivao ljude koji su bili površno dobri a potom su izdali svoju braću, prijatelje. Dobro je znati da sam upoznao jednog od iskreno dobrih ljudi kao što ste ti i Boa.

A zatim načini jedan osmeh uprkos tim osećanjima koja su ga iznutra nervirali.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 8:52 pm

Verujem ali znas kako nekako uvek su me interesovale moci Devil Fruita jednom sam ga videooko njega kruzi legenda ako ga pojedes dobijas specijalne sposobnosti i dobijas ogromnu snagu ali gubis sposobnost plivanja ko bi rekao da nesto tako postoji na ovom svetu pitam se koliko ljudi na ovom svetu ga ima hah...zaista velika moc ali znas kako ipak cak i ako si toliko mocan nije sve bas u moci ima nesto i u mozganju jer ako se ponasas kao neki sivonja i rasipas dragocemu smagu nikad od tebe nekog borca nece biti.

(A onda malo zevnu te se protegnu koliko je bio dug te malo protegnu i ruke.)

Covece mnogo mi se spava oci skoro da mi se zatvaraju same covece stvarno sam umoran mnogo smo presli danas ali cuo sam da ovo ostrvu i nije nesto veliko naravno mi smo obisli i proslo pogotovo kada smo bezali od Alvide hahah...sada se pitam sta bi se desilo kada bi se borili sa njom ?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeThu Nov 29, 2018 9:15 pm

To je opšte poznato oko tog voća da daje određene moći ljudima koji ga pojedu. Znam i za tu slabost gde se gubi sposobnost plivanja. Ali se slažem sa tobom da nije sve u toj moći, treba razmišljati kako treba pametno koristiti takvu moć.

Dok je Mikoto zevao i protezao udove, Sarbon je malo svoju glavu i vrat protegao te pogleda sa strane na kratko pa zatim odgovori.

Ko zna šta bi se desilo, bitno je da smo je prešli laksativom. Nadam se da su Jellal i Makishima takođe uspeli.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 6:30 am

Shvatan ali ipak treba da se brinemo imam par osoba koji mi non stop zapadaju za oko secas se onog lika u crvenom kaputu zaboravio sam mu ime aki ti si verivatno zapamtip i onog Mihawka nekako ih bas cesto vidjamo zar ti to nije malkice sumnjivo ? Sta mislis na to ?

(A onda skrsti ruke .)

Ako je tu Mihawk zbog Boe zbig koga je onaj ? Cini mi se da on radi za nekog pogotovo dok sam ga manipulisao recima slabo sam sta izvlacio od njega samo treba se njega resiti sto pre sta mislis ti o tome ? Jer nisam siguran koliko je pametno da ga pustamo blizu nas
da nam tek tako prilazi i bude blizu nas.

(Uvek je imao sumnje prema ljudima ali ipak nije mogao tek tako nekog osuditi.)

Mislim i da bi nas Boa podrzala u ovome . Mi treba da se drzimo zajedno jer ipak morao bi da se bori jedan na jedan ako bi pobedio znam da nije pravedno dva na jedan ali u ljubavi i ratu sve je dozvoljeno.

Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Shikai Park ViRuwlK500/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Shikai Park ViRuwlK0/1000Shikai Park Empty_bar_bleue  (0/1000)

Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitimeFri Nov 30, 2018 3:16 pm

I suviše nam zapadaju za oko. - odgovori pomalo zamišljeno, a zatim nastavi - Jesam zapamtio sam mu ime Skelter Helter, ako se uopšte tako i zove.

A zatim se udubi u misli pokušavajući ostvariti vezu između pojedinih tačaka stvarajući mrežu kojom bi izvršio povezivanje kako bi ustanovio tok događaja i izanalizirao trenutne informacije kako bi zaključio nove za koje je pretpostavljao da su tačne.

Da razmislimo malo, nakon što je Alvida prevarena Mihawk se pojavio. Kako je prošao pored nje, to ne znamo, jedino ako uključimo laksativ koji smo iskoristili. Onda se odmah zalepio za naš brod i stavio bodež na Bou i zatim je oteo, a nedugo zatim, kao slučajno u pravom tajmingu pojavljuje se taj debelo sumnjivi Skelter Helter koji se odma predaje i tvrdi da nema oružje, kao da smo mu nešto uradili a znamo da nismo. Najverovatnije je pretpostavljao da smo pirati zbog toga, ništa nije uradio, samo je pričao sa nama koliko toliko, mada sada verujem da zna da smo pirati. Što se tiče Mihawka, ne znam zašto ali sumnjam da je Marinac, mada ne mogu 100% to da tvrdim. Verovatnoća se popela na 75%, ali ono što ne shvatam je zašto na nas nije krenuo nego je samo Bou oteo. Verovatno mu se ona sviđa ili je čak voli, znam da si video kada ju je grlio kada smo trebali pokupiti Bou, ona jednostavno ne gaji ka njemu ista osećanja, imam osećaj da je zbunjena, mešaju joj se osećanja. Jer da je obrnuto, onda bodež i kidnapovanje nisu trebali da se dese, a desilo se upravo to i još nije hodala po dasci koju je namestio za nju, nego je odskočila, nije ga poslušala u tome. I da dodam, nešto mu je rekla tik pre nego što je krenula na čamac, ne znam šta ali ta slika mi se urezala u glavi, i imam osećaj da ćemo se opet videti. Trebalo bi da naučim da čitam sa usana, koristilo bi dosta. Jedino ako je sve bila pozornica i savršeno odglumljeno, što čisto sumnjam za Bou jer po njenim delima je veoma dobra osoba, to obojica znamo i jasno vidimo. Što se tiče - zastade na sekund kako bi naglasio tišinu kao sumnjivost - Skelter Heltera, ako uspemo da utvrdimo da je Mihawk Marinac onda je Skelter isto Marinac jer putuje sa njim, pirat ne može biti sigurno, ili je iz Vlade. Neka njegova dela su se odma da kažem aktivirala kada je došao do nas. U čamcu je pitao za nas, želeo nas je upoznati, možda želi da nas lovi, možda čovek sakuplja informacije o nama kako bi nas lako uhvatio ako pretpostavimo da je Marinac ili iz vlade, a kao što sam već rekao, tajming je bio odličan kada se vaš pojavio u pravom trenutku, tj u trenutku kada je Mihawkov brod zaplovio. I još jedna stvar, znam, ali jednostavno znam da se nešto na tom brodu desilo, nešto što me uznemirava. Ja jesam do sad bio samostalni pirat, ali sam takođe sve umno beležio, ko se kako ponaša, osećaj za marince je razvijen, pokušaj nekog skrivanja koji se izražava rečima i delima je donekle izražen, tako da je sve to upotrebljeno da izanaliziram ovo.

Zatim je dodao nakon Mikotovih reči nakon što je analizirao prošlost, malo je svoje negativnosti koja ga je držala i dalje iskoristio za to.

Naravno da se moramo držati zajedno, ali i pored toga, na osnovu ovog analiziranja Mihawk će juriti Bou, a Skelter nas, tako da neće biti lako, a možda nas i prati sve vreme.
Back to top Go down
Sponsored content





Shikai Park Empty
PostSubject: Re: Shikai Park   Shikai Park Icon_minitime

Back to top Go down
 
Shikai Park
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: