One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kafana sa odmorištem

Go down 
5 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
AuthorMessage
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 8:01 pm

Mesto gde možete da popijete piće i da se odmorite Smile
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 8:05 pm

Boa je spazila ovo mesto kada je šetala sama ostrvom. Oduševljena je bila činjenicom da su cene bile ispisane na vratima, što znači da nije skupo. Osim toga, oduvek je volela kafane. A ovo odmorište im je takodje bilo potrebno. Kao stvoreno za njihovu sadašnju situaciju: ona će da pije a ostatak ekipe nek se odmara. Zakikotala se na tu pomisao. Onda je pustila njihove ruke, kako ne bi privlačili pažnju, i rekla ozbiljnim ali vedrim glasom:
Ljudi, ovo je odmorište koje je stvoreno za mene, možda u nekom prošlom životu, ali sigurna sam da je namenjeno ljudima poput mene Very Happy Ući ćemo i vi ćete se odmoriti. Ja ću za to vreme popiti jedno pivo ili par, videću već. Ali vi morate da odspavate. Pa ako oćete, i vi posle pijte. Dogovoreno?
Gledala je u jednog pa u drugog, očekujući odgovor.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 8:26 pm

Držeći se za ruke su šetali po ostrvu dok nisu naišli na jednu kafanu sa odmorištem. Videći da su cene okačene jasno je pisalo koliko šta košta i nije bilo mnogo skupo tako da su tu zastali a zatim im je pustila ruke. Osećao je u tom trenutku da bi bilo dobro biti tako još malo jer mu beše prijatno ali je takve misli malo preskakao osvrnuvši se oko sebe i gledajući Mikota pa Bou i na kraju tu kafanu. Činilo mu se kao dobra ideja da zasednu malo i da odmore kao i da pojedu nešto kako bi povratili snagu. Barem Mikoto koji je spavao, Boa je svojim rečima rekla da bi joj koristilo par piva a Sarbon koji nije bio uopšte umoran nego samo malo gladan je već smislio da nešto malo čalabrcne i da popije po koje pivo kao i Boa, prijala bi mu svežina piva, a zatim odgovori.

Dogovoreno.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 8:47 pm

(Posle krace setnje do obliznjeg odmaralista Mikotu su se vrzmale razne stvari po glavi strahovao je od buduceg susreta sa svojim ocem plasio se ako bi morao da se susretne prsa u prsa sa njim sta bi se desilo tad ali mu misli prekidose Boine reci klimnuo je glavom a onda izvukao svoj uplajac i samo se zagledao u njega nekoliko sekundi a onda ga ponovo vratio u dzep te sede za stolicu i zavali se , pitam se sta on sada radi ? Pitam se koliko se on mene seca ? .... Pitam se secal se onoga sta se desilo mojoj sestri ? )

Ja cu da se zavalim malo u stolicu vi uzivajte lakse mi je ovako da odmorim mogao bi nesto i pojesti na kraju .

(Pokusao se odupreti zelji da ne zapali cigaretu posto su bili u relativno zatvorenom prostoru gdje su gosti obedovali .)

Mozda drugi put.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 10:00 pm

Boa je pozvala konobara i rekla mu da naruči nešto po njegovom izboru, "ali da bude dobro, da nam da energiju", tim rečima je objasnila i namignula mu. Konobar je pocrveneo, i bilo je jasno da će se postarati da ih usluži najbolje moguće. Boa je volela da koristi svoj šarm kako bi dobijala uvek najbolje ophodjenje, tako da su se često ponašali prema njoj kao da je najviša ličnost na svetu. Pre nego što je otišao, rekla je konobaru da donese tri piva. Ako Mikoto ne bude uzeo - popiće ona. Zatim se okrenula ka Mikotou i rekla:
Zapali slobodno cigaru a onda se odmori. Dozvoljeno je ovde pušenje. Ako ti je lepše, spavaj na stolici. Ali odspavaj zaista malo.
Toplo mu se nasmešila, a zatim se okrenula ka Sarbonu. Gledala ga je par sekundi u oči, a onda se nasmejala i rekla:
Ja sam i tebi naručila pivo. Nadam se da ti neće smetati. Treba mi neko da mi pravi društvo, a izgledaš odmornije od Mikotoa. Dremni kad popijemo po jedno, šta kažeš?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 10:09 pm

Čim je došao konobar Boa je naručila za sve a pre nego što je otišao rekla je da donese i tri piva za svakog. Kao da mu je pročitala misli, i on je takođe želeo pivo, to ga malo podseti na one lepe trenutke kada je sa njom pio piva kod nje u kući. A zatim mu namigne pre nego je otišao da im donese, međutim nije samo na konobaru izvršen takav uticaj. A onda se okrenula ka Sarbonu i pogledala ga je u oči i on u njene oči te joj odgovori.

Kao da si mi pročitala misli, ko bi spavao pored tako dobrog društva, a takođe odmoran sam tako da mi san nije potreban. I da, naravno da ti želim praviti društvo, biće mi zadovoljstvo. Baš kao kada smo mi zajedno pili pivo kod tebe. - odgovori sa blagim osmehom dok ju je gledao u oči.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 10:19 pm

Pa ono spavao sam u parku zato mi se slabije spava ali ono odmoricu malo cisto da ne izgledam kao splacina a sto se tice cigarete trudim se da ih ostavim samo me uposravaju u nekim situscijama bila si pusac ?

(Zapravo ovako mi je veoma lepo osecam se
dobro pa Mikoto red je da se odmoris malo ali ne mnogo pa da se ulenjis kao nekad samo umereno .)

Do sada se nisam susrecao sa zenama koje piju cesto se alkoholises ili samo kad nazdravljas ? Posto alkohol nije toliko stetan kao cigarete ako mi verujes samo ono ne pijem batalio sam to davno jos ovo da bacim i bice dobro , alkohol je u jednu ruku zlo .

(A onda malo nakrivi glavu gledajuci kroz prozor slutio je da neko dolazi ali bili su to samo prolaznici koji su izlazili iz onlinjeg mesta .)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 10:32 pm

Toplo i iskreno se nasmešila Sarbonu: sećala se trenutka kad su se upoznali i kada su sedeli kod nje u kući. Bilo je tu jako prijatnih trenutaka. Zamislila se na trenutak, zamišljajući svoju kuću i svoje ostrvo. Nedavno ga je napustila i nije osećala želju da se vrati. Sve vreme se smešila dok je govorila:
Naravno da se sećam. Obnovićemo sad onda lepe uspomene.
Zatim se zamislila na Mikotovo pitanje, pa je odgovorila:
Jeste, bila sam dugo pušač. Previše rano sam krenula sa tim, ne želim ni da se prisećam. Jedne noći sam sanjala kako sam se opasno razbolela, imala sam nešto na plućima. Toliko je bio realan san da jednostavno nisam mogla da nastavim da pušim posle toga. Sada mi ponekad nedostaje uz piće, ali ne želim ponovo da počnem. A što se tiče alkohola.. to je moja večita ljubav. Ne alkoholišem se ali volim često da popijem, i nikad se ne zaustavljam na prvoj čaši.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeWed Dec 05, 2018 10:41 pm

Lep njen osmeh ka Sarbonu ga je naterao da se seti onih lepih trenutaka kada su zajedno pili, beše mu prijatno to kao i drago što će opet to raditi. Ali ne previše naravno, čuo je Mikota koji je pričao o štetnosti cigara i alkohola, što je bio u pravu. Međutim, iako se slagao sa njim znao je da po koju popije i to ne mnogo, nego taman koliko je dovoljno, te reče.

Obnovimo ih. - reče dok je poslao jedan iskren osmeh Boi

Zatim je počeo da ih sluša o čemu su pričali, te na sve to je dodao.

Pametno ti je to što si prestala da pušiš, svaka čast. A što se tiče alkohola, valja ga malo popiti, naravno ne preterano. - dodajući uz onaj isti osmeh i sa malom dozom ozbiljnosti
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeThu Dec 06, 2018 8:20 am

Razumem se u duvan znas kako ljudi to jeste vecina njih stavlja u cigarete duvan star po dve ili tri godine sto je stetno maksimalno duvan mora biti star nedelju da bi se stavio u cigarete onda one budu znatno kvalitetnije a sto se tice jedne zajednice stvari kod obe vrste svaka steti samo sto neke stete manje neke vise i ja se kanim da bacim ovo ali nekako mi slabo ide valjda bacim jednom .

(Pitam se sta me vezuje ovoliko da ne mogu da ostavim cigarete nekako kao da sam rodjen sa njima previse uvrnuto .)

Kad polazimo sa ovog ostrva ?
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeThu Dec 06, 2018 7:09 pm

Boa se zamislila. U trenutku se isljučila, pa ju je prenulo pitanje o tome kada napuštaju ostrvo. U međuvremenu je pokazala konobaru da joj donese još jedno pivo, s obzirom na to da je ovo već ispila. On je izgledao prilično iznenadjeno i ovog puta joj se nasmešio. Boa je odgovorila jednako prijatnim osmehom, a zatim se okrenula ka Mikotou. Dala mu je jednostavan odgovor:
Kada se odmorimo i pretražimo ga još malo.
Zatim se okrenula ka Sarbonu:
Umerenost je dobra u svemu. namignula je, a zatim dodala: Šteta što ja često ne posedujem tu osobinu..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeThu Dec 06, 2018 7:22 pm

Sarbon je čekao da vidi šta će reći Boa o napuštanju ovog ostrva i kada treba krenuti. Tada, dok se ona malo zamislila, konobaru, koji je bio u blizini, Boa je dala znak da joj donese još jedno pivo a Sarbon se tu ubacio da i njemu isto još jedno pivo donese. Čim se konobar sklonio, Sarbon reče.

Može tako.

Nakon njenih reči i njenom namigu, Sarbon reče.

To i kažem...
- a zatim nastavi - ...valja se truditi. Zatim za nekih 3-4 minuta, konobar je došao i doneo im je još jedno pivo.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeThu Dec 06, 2018 7:46 pm

(Progutavsi knedlu podize glavu te odluci da progovori i kaze jedan mali deo svoje price kapetanici tistilo ga je to kao ogroman kamen na njegovom srcu udahnuo je a onda rece .)

Boa imam da ti kazem nesto .... imam problem sa tim marincima moj otac je tamo duga prica kako je dospeo tamo ali imam strah da je on taj koji je zaduzen za ovo ostrvu posto je blizu naseg sela koje skoro ni ne postoji vise ako to bude on molim i tebe kao kapetanicu i tebe kao prijatelja da me ostavite sa njim da namirimo racune a ako nije on i naletimo na tog coveka koji ga mozda zna jednostavno moram da saznam ko je on mozda je promenio i ime ili ga kriju od mene...eto to je to , to sam imao da ti kazem .)

(Malo uzdahnu i baci pogled u stranu.)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeFri Dec 07, 2018 12:21 am

Boa je pogledala u Mikotoa veoma zainteresovano. Svaki čovek ima neku priču u sebi, to je uvek shvatala. Ovo je jedna od njih. Želela je da sazna više o tome, ali nije volela da ispituje ljude o njihovim privatnim stvarima: ona prva nije želela nju da ispituju o njenom životu. Zato je, gledajući u tako napregnutog Mikotoa, shvatila koliko ga tišti ta priča. Međutim, samo mu je stavila ruku na rame, dok je drugom rukom obgrlila Sarbona. Nasmejala se i rekla:
Mi smo tu da ti ga predamo na ispitivanje. Pomoći ćemo sa hvatanjem, a ti radi šta želiš. Samo ga ne ubijaj. levu ruku je i dalje držala na Mikotovom ramenu, dok je desnu držala oko Sarbonovog vrata, grleći ga tako na neki način. Pogledala ga je, nasmejala se veselo i rekla:
Slažeš se sa mnom?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeFri Dec 07, 2018 12:36 am

Dok su pili pivo, Mikoto je započeo sa svojom pričom gde je želeo da mu bude dopušteno da namiri račune kako je rekao sa tim marincem, bilo je nešto u vezi njegovog oca kog je žarko želeo pronaći, takav cilj mu je bio. Sećajući se o onome što mu je pričano u vezi njegovog oca dok su bili sami u parku, Sarbon je svakako želeo da mu dopusti a imao je i osećaj da će i Boa dopustiti. Boa, dok mu je govorila da se slaže sa time, jednu ruku je stavila Mikotou na ramenu a sa drugom je zagrlila Sarbona, što mu beše i iznenadno malo i veoma drago, tako da je i on uradio isto. Svojom rukom je i on takođe zagrlio Bou dok je gledao čas u nju čas u Mikotoa, slažeći se sa onime što je izrekla. Videći taj njen veseli osmeh od kog svoje oči nije mogao skloniti, rekao joj je.

Naravno da se slažem, čitaš mi misli. - odgovori sa uzvraćenim osmehom Boi
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeFri Dec 07, 2018 6:04 am

Ne , ne nikog ja necu ubiti pogotovo ne svog oca jednostavno samo imam par pitanja za njega koje moram da ga pitam ne znam kakvog ste vi oca imali ja se secam da je bio mnogo dobar prema meni nisam ga preterano upoznao jer sam imao tek pet godina a onda kada sam napunio sest godina odveli su ga i nikad se vise nije vratio ostao je tamo tako da je njegovim odlaskom unistio sve sto je mogao .

(Pocinjao je da se nervira a onda kao iz topa rece .)

Da malo promenimo temu posto ja mali deo Sarbonove price znam ali o Boi ne znam nista pa ako zelis i ako si voljna da nam malo ispricas svoju pricu ?
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeFri Dec 07, 2018 4:31 pm

Boa se na trenutak trgla. Zastala je i zaboravila na sve što je pričao Mikoto. Ali, to ne bio samo tren. Odmah se ponovo nasmejala i rekla vrlo veselo:
Nema tu ništa zanimljivo. Svakoga odlikuje neka posebna priča, samo sam ja uvek imala najobičniju. Bolje da završimo s tim sentimentalnim temama, šta kažete? Jedino ako Sarbi ima nešto da doda? rekavši to, pogledala ga je, dok je drugom rukom, koja je ranije bila na Mikotovom ramenu, uzela kriglu i nategla.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeFri Dec 07, 2018 4:42 pm

Mali, kako je rekao, pre će biti dosta sićušan deo, ali dosta veliki deo je i dalje bio prekriven velom misterije, to je ono o čemu nije želeo pričati, i neka ostane za sada na tome. Tada, dok su vodili razgovor, osetio je nagli talas energije koji je bivao zaboravljen kao da ga nije bilo, kao da se sve vratilo kako je i do tada bilo. Na njene reči je dodao.

Pa da, slažem se sa time. Imam da dodam, bolje neka prošlost ostane tamo gde joj je i mesto, u prošlosti. - rekavši to uzvratio joj je pogled dok je i on uzeo njegovu kriglu piva i navrnuo je u onom trenutku kada je i ona
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeFri Dec 07, 2018 5:31 pm

Pa da lose je ziviti u proslosti treba gursti naored samo sto su ostale posledice od toga i to velike nego sta mislite da ostanemo ovde jos malo ono lep je sredjeno kad smo kod toga sta kazete na neku manju vecru cisto da se nadje na stolu ?

(Dozva konobara a onda naruci po obicaju meso sa zara i mnogo povrca.)

Ne znam koliko volite ovo sa povrcem ali verujte mi veoma je lepo a i zdravo je treba nam energije za dalje kako bi nastavili nasu avanturu .

(Pocinje da lagano jede.)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeSat Dec 08, 2018 12:29 am

Za to vreme je naišao konobar kod kog je Boa naručila hranu i postavio sve ispred njih. Izgledalo je izvanredno: toliko je lepo izgledalo da je pomislila da sanja. Sam miris je odavao naznaku o savršenstvu ukusa. Ona se nasmešila konobaru i odmah mu dala pare, kako posle ne bi razmišljala. On je izgledao iskreno zadivljeno. Međutim, ona se samo okrenula i nastavila da priča sa ekipom. Glas joj je bio vedar, mada malo nervozan. Gledala je u Sarbona, pošto je Mikoto jeo i nije gledao u nju. Uputila mu je vrlo veseo pogled:
Baš nam je lepo ovde, ali ja bih uzela jednu sobu da malo odspavam, jel se nećete ljutiti? Mogu još malo da ostanem sa vama ali treba mi krevet. Ja jako volim da spavam. Ako se naspavam mogu dalje gde god hoćete. Uzmite i vi krevet, možemo uzeti i jedan veći pa svi da se zguramo, meni nije problem stvarno, da manje platimo. Samo da odspavamo. Hoćete li? Ako nećete, ići ću sama?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeSat Dec 08, 2018 1:19 am

Slažem se, - odgovori Mikotou, a zatim nastavi - loše je živeti u prošlosti ali povremeno se osvrtati na nju je takođe u redu zarad budućnosti. Oni koji ignorišu i ne osvrću su osuđeni da im se ponavlja, sve dok se ne promene.

A zatim kada su prešl na temu večere, odgovorio je.

Mogli bi, naravno.


A onda je konobar prišao na Mikotov poziv i naručili su hranu. Kada je stigla, hrana je ubrzo postavljena na stolu, sve je izgledalo tako ukusno iako je Sarbon svoju glad dobro znao da kontroliše kao i što nije mnogo bio gladan. A kada je pogledao svu postavljenu hranu, apetit mu je dobro proradio. Mikoto nije čekao, odmah je započeo da jede, videlo se da mu je sve to bilo izuzetno ukusno. A i lepo je izgledalo, dosta lepo ali ne i mnogo lepo, ta uloga je već bila zauzeta, to beše sigurno. Tako je video to. A onda mu se Boa okrenula, nešto se pored njene veselosti videlo, možda je bila umorna i spavalo joj se. To njeno veslo lice je Sarbon pogledao, sa osmehom naravno, još uvek nije okusio hranu, pa joj je odgovorio.

Naravno da se neću ljutiti, ipak je san bitan. Slobodno ti idi da spavaš...
- a onda je malo oborio pogled, bio je nervozan, videlo mu se u očima, samo je nastavio dok ga je vratio na Boine oči - pa...ako tako kažeš u redu, da ne trošimo mnogo para kao što si i rekla, kako god da odlučiš tako ćemo. Idi ti spavaj, Mikoto i ja ćemo ostati još malo, pa ćemo i mi doći da odspavamo malo. Zatim joj se blago osmehnuo i rekao joj. Lepo spavaj i još lepše sanjaj.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeSat Dec 08, 2018 9:51 am

San je svakako bitan ako vas dvoje to zelite mozete da odete ja cu ostati ovde nemam neku potrebu da sada spavam a mogu i drzati strazu malo kako neko ne bi usao u sobu tako da ako vi zelite slobodno vise mi je potrebna hrana .

(Nastavi da jede a onda dozva konobara te mu plati narudzbu , kako izvrsna hrana pitam se ko je glavni kuvar ovde i kolika mu je plata jer ovo je veoma izvrsno koliko ga placaju za ovo ili ja samo preterujem jer mnogo cenim ovakve poslastice.)

Necu se ljutiti iskreno ako mi verujes ja sam sada kao zapeta puska tako da nemate brige mozete slobodno otici da spavate .
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeSun Dec 09, 2018 11:48 pm

Boa je ogromnom brzinom pojela više nego što je i sama želela, a svakako više nego što bi iko mogao da zamisli. U svakom slučaju, uvek je jela više nego što bi zamislila. Pojevši to, okrenula se ka njima primetno srećnija nego pre jela. Ipak, htela je još da odmori. Nasmešila se Sarbonu i rekla:
Ja ću odmah krenuti. Mikoto je izgleda suviše tvrdoglav. Ne mogu nikoga da ubedjujem, posebno ne ovako umorna. Ti sam odluči.
Ustala je, potapšala ga po ramenu dva puta i krenula ka prostoriji sa krevetima.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeMon Dec 10, 2018 12:04 am

Zagrizao je nešto malo, dva parčeta mesa kao i par povrća, polako i staloženo, nije žurio. A Boa i Mikoto su veoma brzo jeli, to ga je podsetilo na sebe, kada je nekada tako jeo, ali je naučio da se suzdržava. Izgledali su mu zanimljivo kada su tako brzo jeli za razliku od njega. Pored njega beše i jedan manji bokal kojim je napunio vodu i ispio malo. A zatim mu se Boa osmehnula i nakon njenih reči ga je potapšala po ramenu i ustala, tada je Sarbon rekao.

U stvari, i meni bi koristilo malo sna, idem za tobom.

A zatim je ustao i krenuo za Boom do sobe gde se nalaze kreveti,
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitimeMon Dec 10, 2018 2:58 pm

Boa je zevnula. Nije čula Sarbonove reči. Beše umorna, ali ne psihički, nego fizički. Osećala je neku slabost, i mada je bila u odličnoj kondiciji, činilo joj se kao da se ovako osećaju babe koje po ceo dan sede i onda se nakane jednom mesečno da odu do pošte da plate račune.  Osećala je da je to početak neke malaksalosti, možda nekog virusa, ili nešto još gore. Nije imala mnogo jak imunitet tako da je ne bi čudilo da ju je nešto zakačilo. Malo se zaljuljala, ali je uspela da ostane na nogama i da se uputi ka slobodnom krevetu. Nije se osvrtala, samo je legla i uzela jastuk koji je bio sa strane da ga zagrli, jer tako je najviše volela da spava. Ipak, još nije zatvorila oči pošto je čula korake i pretpostavila da joj se neko približava.
Back to top Go down
Sponsored content





Kafana sa odmorištem Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kafana sa odmorištem
Back to top 
Page 1 of 4Go to page : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: