One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kafana sa odmorištem

Go down 
5 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 5:17 pm

Čim je dozvao Mikotoa, odmah se uputio u pravcu sobe a Mikoto je krenuo po kafu i pošao je za Sarbonom koji je Bou nosio u naručju sve dok je u sobi nije polako i pažljivo spustio na krevet. Nije bilo vremena za razmišljanje samo za znanje, tada je Mikoto prišao i dodao kafu Sarbonu koji će joj sipati i polako i pažljivo popiti da je kafa malo podigne kako bi se vratila. Uzima kafu i reče.

Dobro, - uzeo je kafu, te nastavi - donesi i sirće ako ovo ne bude dovoljno.

Mikoto je tada prstima pipnuo za vrat da joj proveri puls, i malo joj je ruke podigao i spustio.

Najverovatnije je to, idi ti donesi sirće a ja ću da je umijem.

Čim je Mikoto otišao po sirće Sarbon je uzeo flašu vode i peškir te je ukvasio svoje ruke vodom i polako joj je prelazio preko celog lica počevši od čela. A onda je uzeo peškir kog je takođe umokrio i prešao je njime po njenom usnulom licu i čekao je da se Mikoto vrati sa sirćem, za to vreme ju je zabrinuto posmatrao. Uzeo je kafu koja je bila idealno topla i ne previše vruća i veoma polako i pažljivo joj je otvorio usta i polako joj je sipao, a onda joj je malo podigao glavu da popije što je bilo uspešno. A onda je seo na jednu manju stolicu ispred kreveta i dohvatio je njenu ruku i proverio puls malo ispod šake, beše dobar, laknulo mu je. Nije puštao njenu nežnu ruku, držao ju je sve vreme.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 7:43 pm

(Umoci hladnu krpu u vodu a onda donese i jednu casu vode , otvorivsi jednu malu pregradu nasao je kutiju sa pilulama a pored nje i sirce potom to sve odnese Sarbonu .)


Izvoli pogledaj ove tablete ne znam jesu dobre kozda su za glavu ako je bude bolela glava daj joj neka popije umirice se bolovi sigurno ce joj pomoci .


(A onda zapali cigaretu te se odmace i stade kraj prozora .)

Bicu ovde cisto da ne smetam dimom verovatno ce joj smetati da ja odem i po pivo sigurno ce da joj prija kad se probudi zar ne Sarbone ?

(Malo se nasmesi u sali znao je da ce se Boa probuditi .)
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 8:16 pm

Dok je Sarbon čekao držeći je za ruku Mikoto je došao sa sirćem, još jednom mokrom krpom i sa jednom čašom vode, a imao je i neke tablete koje je dodao Sarbonu. Kada mu ih je dao rekao je.

Hm, videćemo, nadam se da su za glavu.

A onda je sve što mu je Mikoto dao stavio na stolu i rasporedio da ima sve pripremljeno za svaki slučaj da je glava zaboli. Uzeo je vodu i ponovo je obavio isto kao i malo pre, ukvasio je ruke i prešao je preko njenog lica a onda je isto to uradio samo i sa mokrom krpom. Čak je i miris kafe malo približio njenom nosu da udahne taj topao vazduh i oseti topli miris kafe i još malo joj je samo uspeo dati i pomogao da ispije tako što joj je ponovo podigao glavu i spustio na jastuk, sve polako i pažljivo je odradio. A onda je osetio jedan neprijatni miris dima, tada je Mikoto stao pored prozora i zapalio je cigaru, naravno više je izlazilo napolje ali se ipak osećalo to. Tada mu reče Sarbon.

Slobodno ti idi po pivo ako želiš, treba prostorija biti sveža i bez dima... - govorio je dok je pazio na Bou, a onda ju je pogledao u lice te reče - ... ja ću na nju paziti i biti pored nje. Samo ne zatvaraj prozor, neka ostane otvoren, pored svežeg vazduha trebaće i Sunce da zagreje prostoriju, mora joj biti udobno kako bi joj što pre bilo bolje.

Dok je to govorio, ruka mu je posegla za sirćem i stavio joj malo, ne previše. A onda ju je ponovo uhvatio za ruku i ponovo joj je proverio puls koji je i dalje bio stabilan, sve je bilo u redu i nastavio je da je drži za ruku i čekao je kraj njenog kreveta da se probudi, čekajući koliko god da treba.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 10:17 pm

Boa se, i dalje budući bez svesti, namrštila. Lice joj se prilično naboralo i bilo je jasno da oseća neprijatan miris sirćeta. Ubrzo zatim dogodila se i lančana reakcija:miris je bio toliko jak da ju je naterao da se probudi. Još dok nije otvorila oči osetila je ogromnu glavobolju. Zato je zaželela da se uhvati za glavu, ali je onda tek osetila da je neko drži za ruku. Sa velikim naporom je otvorila oči i ugledala Sarbona, koji je gledao direktno u njene oči u tom trenutku. Namrštila se i tiho upitala:
Gde mi je kafa?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 10:31 pm

Gledao ju je pravo u njene zatvorene oči, sve je lepo postavio, iskoristio je sirće koje mu je Mikoto dao, ali je taj miris sirćeta bio jak da ga je i on sam osećao. Iako je bio neprijatan, želeo je učiniti sve što treba da Boi bude bolje i da se probudi. Odjednom, dok ju je i dalje gledao sa brižnim pogledom, njeno lice se malo namrštilo. Udubio se tada, kao da je imao utisak da će se probuditi a onda mali trzaji njenih kapaka su se desili i oči je polako otvarala. Načinio je jedan blagi osmeh koji je govorio koliko mu je laknulo kada ju je video kako svoje oči otvara te reče.

Zabrinuo sam se, Boa. Drago mi je što vidim da se budiš.

Veliko olakšanje je Sarbon osetio kada ju je video kako svoje oči otvara i njene prve reči nakon što se probudila su govorile da joj se doda kafa, a Sarbon odgovori.

Evo tu je na stolu, sada ću ti je dodati.

A onda je drugom rukom uhvatio kafu i sipao je u čašu. Zatim je rekao brižnim i toplim glasom.

Hajde polako se pridigni u sedeći položaj.


Kafu je držao u ruci čekajući da se malo pridigne kako bi joj je dao.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 11:41 pm

Boa je pomislila kako nije baš prilično da se nalazi u tom položaju, da je on drži za ruku i da joj toliko pomaže, ali glavobolja i slabost bili su nepodnošljivi. Zato je, bar za sad, mirno prihvatila da bude u položaju slabijeg: nije to uvek bilo loše. Pridigla se i pogledala u Sarbona par sekundi, da bi mu se zatim toplo nasmešila. Međutim,glavobolja joj nije dala mira. Zato je posegnula za kafom podigavši se u sedeći položaj i otpila dva gutljaja. Veoma joj je prijala, osećala je da će je do kraja šolje preporoditi. Ipak, nije to bilo dovoljno. Pogledala je u Sarbona i premišljala se par sekundi, a onda odlučila da ga ipak pita. Smelo je progovorila:
Umeš li da masiraš glavu?
Trudila se da zvuči kao da joj je svejedno, da njoj nije ništa i da pita više radi zabave, jer nije htela da izgleda do te mere ranjivo. Ipak, pulsirajuće slepoočnice i mrštenje odavali su sasvim drugačiji utisak..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeWed Dec 26, 2018 11:58 pm

Držao ju je i dalje za ruku dok se ona polako pridigla kako bi se dobro namestila da popije kafu. To će joj sigurno dati boljitak, a onda je Sarbona pogledala i nasmejala se. Bilo mu je izuzetno drago što vidi lep osmeh na njenom licu i dodao joj je kafu koju je uzela i otpila je dva gutljaja. Potom joj je Sarbon odgovorio.

Naravno da umem, priđi malo bliže.

Rekao joj to dok su se njenom čelu videlo malo mrštenje, to je sigurno bilo od glavobolje. A onda je seo pored nje na krevet i približio joj se. Potom je svoje ruke stavio na njenu glavu i polako je počeo da je masira, dovoljno jako i nežno da je ne boli i dovoljno pažljivo da pređe sve delove za koje je bio siguran da je bole. Masirao ju je i gledao direktno u njene lepe oči.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeThu Dec 27, 2018 3:17 am

(Probudila se tako sam i mislio ipak zene su to kada je zavrsio sa cigaretom istavio je pivo kraj njenog stola a onda rekao.)

Mislim da bi trebali da krenemo sa ovog ostrva cim ti bude bolje sve sto ono moze sada da nam prouzrokuje su nevolje zato sto pre da se krece odavde ja cu biti van , cekam vas zato pozurite sa razvlacenjem .


(A onda se okrenu te izadje napolje , covece nadam se da ce brzo ovo se oteglo mnogo pitam se sta se desilo pa se tek tako sama od seve onesvestila nadam se da nije nista lose sto bi je kostalo glave ali ipak nemam vremena sada da brinem toliko o tome sada nam je briga nas camac ili ti buduci brod kako nabaviti tako nedto ipak nismo mornari da imamo povoljnije stvari oko toga.)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK400/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 06, 2019 12:45 am

Boa se mrstila prvih par minuta dok ju je masirao Sarbon. Bore su nestajale vremenom, da bi naposletku bol iz glave potpuno nestao. Kada je osetila da bola vise nema, ona se nasmejala, uhvatila Sarbonove ruke i spustila ih lagano sa svoje glave. Zatim je otvorila oci i, i dalje se smejuci, zagrlila ga i veselim glasom rekla:
Ne znam koju magiju si iskoristio, ali upalilo je! Hvala!
Zatim je ustala, pogledala Mikotoa i ostro rekla:
Ne zelim da me neko pozuruje na mom putovanju. Posebno ne ako se lose osecam. Ako ti ne odgovara moj tempo, zao mi je. Ali, ja sam krenula na put da uzivam, a ne da zurim. Nadam se da si to shvatio jos na pocetku. Idemo sad.
Zvucala je prilicno nervozno dok je to pricala, a dok je ustajala povukla je Sarbona za sobom, kako bi mu bilo jasno da treba da ustane.
Idemo.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 06, 2019 11:07 am

Masirao ju je svugde po glavi, njegovi prsti su se neverovatno pažljivo kretali po njenom čelu i kroz njenu lepu crnu kosu su prolazili nežno i sa određenim intenzitetom kako bi masaža bila delotvorna. Svaki deo je prešao, želeo se osigurati da je glava ne boli i da joj njegovom masažom ubrza taj proces opadanja bola, malo po malo se činilo da deluje. Znao je to, videlo se, bore koje su joj se ranije pojavile su sada nestajale, povlačile se kao i sam bol. Njegov blag osmeh dok ju je gledao i masirao se nije skidao sa lica, znao je da će masaža uspeti, koliko je samo praktikovao nije ni čudo što je rezultat već znao unapred. A onda je usporio svoje prste, sporije je išao i prelazio preko njene glave, sada ju je više mazio nego što je masirao, mada mu je to došlo skoro isto. Želeo je da završi baš time kako bi se dobro osećala, tako je često radio i efekat je uvek delovao u prošlosti, kao i sada što je delovalo.
Još malo je usporio a na Boinom licu se nađe lep osmeh, voleo je to videti, njegova masaža je urodila plodom i beše mu drago zbog toga. A onda ga je Boa uhvatila za ruke i polako spuštala sa njene glave, otvorila je oči i sa osmehom na njenom licu ga je zagrlila. U tom trenutku vatru u sebi je osetio, kontrolisanu. I on joj je isto odgovorio, zagrlio je Bou nežno te reče sa osmehom i sa dozom šaljivosti, ipak ne valja često biti ozbiljan.

Magiju? Nisam magiju koristio, koristio sam prste. Nema na čemu, Boa.

A onda je ustala i nakon par reči sa Mikotom, Boa je Sarbona malo povukla za sobom, beše vreme da se krene, i ustao je.

U redu, krenimo.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK500/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/1000Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 06, 2019 11:18 am

(Nije preterano mario za kapetanicine reci pa he samo klimnuo glavom i nastavio put za njima , jos koliko sada znao je sta ga ceka i kakve ce probleme imati sa ovo dvoje ne toliko sa Sarbonom koliko sa Bom ali ipak sta je tu je svako od njih je imao neki san koji je htio da ispuni a onda samo rece Boi .)

Postujem to .

(Put oko sveta hah ? Uzivanje plasim se da je malda dama promasila svet u kom zivimo a izgleda da je zaboravila koga ima da sretnemo ....)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 20, 2019 2:00 pm

(izgleda da sanji ipak nije odmah primetio ovu kafanu, iako mi kao kafana ne izgleda, ovde mozes i da se odmaras cini mi se.. Hmm.. Zanimljiv je ovaj grad. Seo sam za prvi sto i narucio jedno pice, za sada, samo jedno, nadam se da necu preterati veceras, ali ima nesto sto sam hteo da pokazem sanjiju, ali to cemo tek kasnije, sutra, ili kad god, ovde to nikako ne mogu da odkrivam)

Kako nisi primetio odmah ovu polu kafanu majke ti? Jel se drogiras sanji..
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 20, 2019 2:07 pm

(Jesu li kapetanu sipali nesto u pice? Pitanje koje mi je postavio je uvrnuto, gledao sam ga cudno, hteo sam da ga zakoljem, mozda mu nesto stavim u hranu kad budem kuvao.)

Ko se bre drogira? Ja samo pusim cigare, nisam video od dima.

(Nisam nista uzeo da pijem, nisam mogao, preselo mi je kad me je klapetan upitao da li se drogiram.)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 20, 2019 2:25 pm

(izgleda da od dima nije primetio ovu kafanu, pih svasta.. A morao je jadnik nekako da odgovori, sta da mu radis.. Popio sam svoje pice, bilo mi je veoma dosadno, zeleo sam da mu pokazem nesto sto sam nedavno razvio, zeleo sam da mu se pohvalim i da mu pokazem kako sam ja svemocan..
Takodje sam razmisljao o parama koje smo nasli, sta bi smo sve mogli da kupimo s njima, i tako dalje)

Idemo do wca.. Prati me, ovo sto ces videti bice ogromno i neocekivano, ali nemoj se uplasiti.. Veoma je mocno.
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 20, 2019 2:34 pm

(Definitivno su mu nesto sipali u pice. Izgleda da idemo do WC-a, nacin na koji mi je to pojasnio je bio malo previse gej.)

Dobro idemo zajedno do WC-a, samo nemoj da mi pokazes nesto sto netrebas.

(Ljudi oko nas su me culi, gledali su u nas ko da smo pederi. Otisli smo do wc-a da bi se sklonili od ovih ljudi.)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeSun Jan 20, 2019 2:43 pm

(izgleda da sam se lepo nasalio s sanjijem, mnogi ljudi oko nas su naseli, a cini mi se i sanji, asam lud to je stvarno.. Ono sto cu mu pokazati sam kao sto sam i napomenuo tek nedavno odkrio, ali verujem da imam jos dosta da ga usavrsavam.. Ova mink sposobnost stvarno nije za baciti,
ali je takodje veoma teska da se uradi, nadam se da nece biti nikakvih problema. Kad smo usli u wc, sagnuo sam se, te tiho rekao)

Electro!
Kafana sa odmorištem - Page 4 9mxo5OY

(nazalost, nisam imao dovoljno snage da dovrsim tehniku, ionako sam je tek nedavno odkrio, samo blaga svetlost u obliku kruga ispirala je iz moje ruke, ali se ubrzo zavrsila.. Osecao sam se veoma umorno posle ove tehnike.. Znao sam da ce nesto poci po zlu, ali sam nekako izdrzao da budem na nogama i sacekao sanjievu reakciju na ovo)..
Back to top Go down
Sanji Vinsmoke

Sanji Vinsmoke



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeMon Jan 21, 2019 2:22 pm

(Usli smo u WC zbog ovoga, tako mi dodje da ga ubijem, cak iako je kapetan. Kakva je ovo osoba bre, osramotio nas je pred celom kafanom, dodje mi da ga se odreknem.)

Osramotio si nas zbog toga? Ti si lud covek, zasto sam prihvatio da ti budes kapetan?

(Nakon toga sam povukao dim cigare, sada nema razloga da zurim napolje, ionako bi nam se svi podsmevali. Sacekacu odgovore na pitanja, zatim idemo napolje iz kafane, zatim smisljamo nacin da pobedimo Morgana.)
Back to top Go down
Pedro

Pedro



Player Stats:
Health:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Energy Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)
Devil Energy Devil Energy:
Kafana sa odmorištem - Page 4 ViRuwlK0/0Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty_bar_bleue  (0/0)

Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitimeWed Jan 23, 2019 10:08 pm

(izgleda da se mom jadnom podaniku nije svidela moja moc.. Nije me briga sta ostali misle o meni, sve dok radim kako mi se hoce. Zao mi je sto sanji nije uvideo kolko je ovo zapravo mocno, i da ce se ovo moci razviti u neverovatnu tehniku.. Iako je to trenutno izgledalo bedno, verujem da cu je jednoga dana usavrsiti, i postati kako se to kaze.. "Majstor svog zanata)

Sanji.. Zar ne shvatas? Ovo ce se razviti u neverovatnu tehniku.. Samo cekaj.

(posle tih mojih reci, koje ce nadam se sanji razumeti, on se negde uputio, izgleda da se naljutio jer sam jaci od njega.. Svasta)

Sanji! Gde ces?

(upitao sam ga pre nego sto je otisao, stvarno me zanima gde odlazi, mislim kakvo je to nepostovanje, pobogu).
Back to top Go down
Sponsored content





Kafana sa odmorištem - Page 4 Empty
PostSubject: Re: Kafana sa odmorištem   Kafana sa odmorištem - Page 4 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Kafana sa odmorištem
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Shells Town-
Jump to: