One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tema za Roleplay

Go down 
+3
Boa Hancock
Dracule Mihawk
Nekomamushi ⍟
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2018 12:59 am

U trenutku kada je Mihawk progovorio, Boa se pokajala što je rekla svoje ime. Jeste da to na prvi pogled nije bilo strašno, ali ona se osećala kao neka "laka roba" pošto je tako brzo popustila i rekla svoje ime. Oh, znala je ona kakvih postoji devojaka na ovom svetu, i daleko od toga da je ona bila laka, ali ona je želela da bude nepokolebljiva i neustrašiva, i ovo joj se činilo kao korak koji ju je unazadio. Bilo joj je žao što je rekla svoje ime, ali, šta bi sada uradila, ne može da vrati vreme unazad. Kada mu je stisnula ruku, okrenula je glavu na drugu stranu kako on ne bi primetio njeno eventualno rumenilo na licu ili neki izraz koji bi je odao. Stala je na svoju veliku zmiju kao da se ukrcala u neko prevozno sredstvo, hoteći da da do znanja Mihawku da planira da krene. Zatim je rekla gordim glasom i sa visine, kako bi prikrila postiđenost:
Sasvim ti je dosta da znaš moje ime. I previše. Ne znam odakle ti ideja da ću ja razgovarati sa tobom. Pff frknula je prezrivo, a zatim nastavila Svašta ljudi umisle. Imao si vrlo sreće pošto si toliko tvrdoglav da saznaš moje ime, ali za dalju komunikaciju nisam raspoložena, uništio si mi izlazak. pogledala ga je iskosa, tek da bi videla kako će reagovati na ovo, pošto je planirala čim to vidi da napusti njegovo prisustvo.
Back to top Go down
Dracule Mihawk

Dracule Mihawk


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK600/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (600/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK600/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (600/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK600/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (600/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2018 1:07 am


Nakon sto je cuo sve sto je Boa imala da kaze, zakljucio je da se vratio na staro.
Razmisljao je da ce mu trebati dosta vremena da iz nje izvuce jos informacija,
pa je jednostavno spustio sesir preko ociju, stavio ruke u dzepove i rekao:

Dodjosmo na pocetak hah? Svakako cu te zapamtiti Boa, nemoj da se
iznenadis ako me vidis ponovo. I sledeci put, baci sesir malo dalje.


Podigao je glavu, potom i sesir, namignuo je i polako krenuo
u nepoznatom pravcu...
Videcemo se ponovo, siguran sam!
Promumlao je nakon sto se malo udaljio od Boe...
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2018 8:51 am

(Stojao je tako sa strane i osluskivao razgovor dve osobe ali onda cu korake koji ga ometose u sekundi , koraci su se primicali prema njemu bese to velika koincidencija nasuprot njega pridje mu decko plave kose sa tetovazon na jednoj strani lica , Mikoto bese iznenadjen jer je cesto izbegavao komunikaciju sa ljudima . Plavokosi decak ga upita za cigaretu Mikoto izvadi svoju tabakeru te izvuce dve cigare i dodade Plavokosom decku .)

Izvoli cigarete obicno ih ne delim sa strancima a ti si ?

(Samo sto izgovori recenicu ukaza mu se senka iza njega bese to ovog puta decko bele kose , prica vec postaje ironicna sa bojama kose , Mikoto se malo nasmesi ali taj osmeh bese neopazen .)

Smeta ti dim od cigareta ? Izvinjavam se ja ih koristim jer me dodatno smiruju poput ovog plavetnila koje se nazire iza vas .
Back to top Go down
Jellal

Jellal


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2018 9:16 am

Crvenokosi mladic je na trenutak bio iznenadjen mojim prilaskom no nisam nesto obracao paznju na to. Izvadio je tabakeru i ponudivsi mi cigarte na sta sam odreagovao uzimanjem iste. Dok sam trazio upaljac upitao me je pitanje.

Moje ime je Jellal, tvoje? Uzgred imas li upaljac ili sibice? Meni izgleda i toga ponestalo.

Siguran sam bio da sam ostao i bez upaljaca. Cini mi se da koliko ukradem toliko i izgubim. Odjednom prilazi osoba bele kose. Verujem da je svaki covek koji je prosao kraj nas primetio ovoliko boja na jednom mestu. Pogledao sam u belokosog koji je verovatno nacuo moje ime te rekoh.

Verujem da si moje ime nacuo vec, beli covece kako se ti zoves? Inace ako ti smeta dim oticicu na kratko da ispusim cigaretu.

Na meni je idalje bio topao osmeh koji u vecini slucaja ne pokazujem strancima, ovi ljudi su mi se cinili zanimljivo pa ipak mozda moj avanturisticki duh govori da se upoznam sa njima. Taman kada sam pogledao na zemlju shvatam da mi je upaljac ispao, sagnuo sam se po njega te odmah zapalio cigaretu.

Tema za Roleplay - Page 2 Bf2c441173e401cfcb185a14bf32c655
Back to top Go down
http://narutorpg-shinobiway.forumsr.com
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2018 1:02 pm

Shvativši da je konačno ostala sama, sišla je sa zmije i sela na obalu. U daljini je primetila nekoliko likova kako stoje i puše, pa joj je palo na pamet da im pridje i zamoli i njih da odu. Međutim,cela epizoda sa Mihawkom ju je izmorila, tako da je rešila da se malo odmori, nadajući se da dim cigare neće dopreti do nje..
Back to top Go down
Makishima

Makishima



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2018 3:15 pm

Koliko je mogao da primeti, njih dvojica su pogresno protumacli njegove reci.Iako nije bio njihov ljubitelj, dim od cigara mu uopste nije smetao.Te je tu recenicu, uputio samo kao povod, da im pridje.Kako je primetio, izgleda da je uspeo da zapocne konverzaciju sa ova dva mladjana momka.
Ne, ne, nema potrebe.Iako ih ne konzumiram, dim mi uopste ne smeta.
Nakon sto im je to rekao, odlucio je da i odgovori na pitanje od Jella.
Ja sam Makishima Shogo, drago mi je sto smo se upoznali.

Te napravi svoj lazni osmeh, kako bi mislili da je Makishima, neki pozitivni, bezgresni lik.
Tema za Roleplay - Page 2 Bu35lcuhbgjxdmnwtyhuvjfh2o6irqmo_hq
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2018 8:25 pm

(Mikoto izvuce sibice te uze Jellalovu ruku i stavi mu sibice u ruku a onda uz blag osmeh na licu klimnu glavom te mu pokloni paklo sibica a onda lagano skrenu pogled prema obali devojka koja je pricala sa onim momkom ostade sama a onda Mikoto pogleda u Makishimu i Jellala koju su sotjali pored njega izvadi cigaretu iz usta te je baci na pod i stade na nju a onda oborene glave rece.)

Izvinjavam se momci idem samo nesto da proverim vracam se odmah.

(A onda polako i lagano podize ruku kao da ih je pozdravljao te stavi ruke u dzep a onda pridje devojci i rece .)

Izvinjavam se smem da sednem imao bih nesto da vas upitam ?

Tema za Roleplay - Page 2 13554710

(Rece veoma tiho i povuceno uz postovanje lagani vetar je duvao i mrsio kosu mlade devojke , Mikoto je smireno cekao odgovor devojke Mikotu je bilo zao jer je tek tako okrenuo ledja onoj dvoici ali ipak njegov cilj da zaplovi morem je morao biti ostvaren...Priznajem veoma je lepa ali pitam se koliko je sposobna da zaplovi morem...pomisli te stavi ruku preko usta.)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeWed Nov 14, 2018 11:56 pm

Boa je taman pomislila da je ostala sama sa prirodom, i tek što je počela da uživa u pogledu na to beskrajno more, kada je osetila da joj se neko približava. Pretpostavila je da je taj neko iz one ekipe pušača koju je malopre primetila. Zato ju je vrlo iznenadilo kada joj je prišao upravo lik koji je palio cigaru, samo ovoga puta bez te iste cigare. Imao je vrlo upečatljiv izgled zbog jarko crvene kose, tako da joj je još malopre zapao za oko. Imao je prijatan izgled, ali je Boa bila uverena da on može da ga podesi u zavisnosti od situacije: verovala je da je izvrstan glumac. Iako je prišao vrlo pristojno, ona je imala izvesnu odbojnost. Ipak, očigledno je prišao sa nekom namerom, tako da je samo okrenula glavu ka njemu, pogledala ga hladno i rekla malo strogim glasom:
Mogao bi i stojećke da mi kažeš šta imaš. Nije obavezno da sedneš.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 12:12 am

(Zene stvarno su cudne ovo nisam bas ocekivao ali od zene mozes ocekivati bilo sta pa cak i ovo ali eto moram da se naviknem na ovako nesto.)

Dosao sam da pitam nekoliko pitanja u vezi ovog ostrva i narednih poznajes li ovu okolinu dobro i gdje moze da se pronadje kvalitetan brod ili neka manja posada ? Razlozi nisu toliko bitni.

(Mikoto krenu jos nesto reci ali zastade te prekrsti ruke a onda se malo uozbilji nije mu bilo lagodno pred devojkom ipak komunikacija mu nije bila toliko jaca strana pogotovo sa strancima .)

Stvarnl bih te zamolio za pomoc znam da mi nisi duzna odgovoroti ni na jedno postavljeno pitanje ali stvarno bi mi mnogo znacilo jer nemam koga toliko da pitam manje vise svi su novi ovde ili se nisu raspitivali toliko mozda bi onaj decko koji je otisao znao ? Onaj sa sesirom ?

Tema za Roleplay - Page 2 Mikoto11

(Nije htio da ga devojka shvati pogresno imao je ciste i iskrene namere .)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 12:57 am

Iako je u startu imala odbramben stav prema svima, saslušavši ovog momka ona je morala da ublaži svoj pogled. Bio je tako prijatan da prosto nije mogla da se ophodi prema njemu na isti način kao prema Mihawku. Osim toga, zainteresovalo ju je to što je sada pričao. Kao da je znao kome treba da se obrati, odjednom se osetila skoro dužnom da mu odgovori na sva pitanja. Ipak, prvo je htela da vidi s kim ima posla. Pokazala mu je rukom da sedne, i u isto vreme rekla:
Ja sam Boa Hancock. Moći ćeš dosta toga da saznaš od mene, samo molim te oči su joj se zacaklele i ošto ga je pogledala nemoj da misliš da onaj sa šeširom bilo šta zna bolje od mene. Uglavnom, reci mi svoje ime i malo detaljnije objasni svoje ambicije za posadu.. začuo se prizvuk zainteresovanosti u njenom glasu.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 7:48 am

(Znaci promenila je ton pa dovoljno dobro da se sporazumemo i izvucemo nekakav dogovor , Pomislio je Mikoto dok je pricao sa devojkom .)

Pa moje ime je Mikoto , pokusavam zaploviti ovim morima i uraditi nesto od mog zivota svakako ako me razumes postati nesto u zivotu a ne vecno ostati na ovom ostrvu i cekati sudnji dan . Voleo bih da nadjem dovoljno dobru posadu sa iskusnim kapetanom i da zaplovimo u to beskrajnk plavetnilo koje vidis.

(Nekako njegov tun se promeni vidno su tu bile umesane i emocije a onda kao da mu neko udari samar zastade i kao po obicaju ton mu se spusti za nekoliko stepeni .)

Nadam se da me shvatas sta je moj cilj i sta zelim da ostvarim savrsena posada , iskustan kapetan i odlican brod to je kljuc ....

(A onda se okrenu i pogleda u onu dvoicu , jos su stajali tamo i razgovarali . Mikoto je pomislio da bi mogao i njih povesti sa sobom istina nije ih poznavao ali uprkos tome imao je fantastican osecaj u sebi. )

Tema za Roleplay - Page 2 Gakuen10

Pa...Boa kazes lepo ime zaista

(Stidljivo procedi sebi u bradu jedva cujno.)
Back to top Go down
Jellal

Jellal


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 8:08 am

Dok sam zavrsavao sa cigarom skoro u istom momentu Mikoto odlazi na kratko. Otisao je do one devojke koju smo svi ovde videli i poceo je razgovor.Ne krivim ga, devojka je prelepa ali sto crvenokosom ona treba? Skrenuh misli i uz gazenje cigare okrecem glavu prema Makishimi koji je na sebi imao prividno lazan osmeh.

Pa Makishima drago mi je, sta te je dovelo ovde? Da li i ti volis da gledas u plavetnilo beskrajnog mora?

Gledao sam Makishimu u oci , ovaj put moj topli osmeh prelazi u smejanje na silu.
Back to top Go down
http://narutorpg-shinobiway.forumsr.com
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 10:56 am

Boa se zamislila za trenutak. Čudno joj je bilo što je Mikoto bio toliko otvoren. Ona je zaista umela da bude još otvorenija kada je želela, ali to se dešavalo jako retko. Međutim, sve one misli koje je ona godinama nakupljala u sebi sedeći ovde, na ovim stenama, i gledajući u ovo beskrajno more, ovaj mladić je sada izneo pred nju poput nečeg najnormalnijeg. Bila je zadivljena, preneražena i veoma začudjena u isto vreme. Međutim, trudila se da joj glas bude staložen:
Sedi, slobodno. Ne volim da pričam s nekim kada stoji. zastala je jednu sekundu, pogledala u zemlju, i kada je vratila pogled ka mladiću, izgledala je jako odlučno:
Svidja mi se to što pričaš. Molim te, predstavi se, hoću da znam s kim pričam, nešto malo o tebi, da bih mogla ja tebi da ispričam neke stvari.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 11:43 am

(Izgleda da me nije cula kada sam se predstavio malo je zbunjena cini mi se ali pregovori lepo idu , Mikoto seda blizu Boe a onda rece pruzaci ruku prema njoj.)

Izgleda da me nisi cula moje ime je Mikoto dolazim iz malog sela blizu ovog ostrva odlucio sam slediti svoj san koji sam sanjao i jednostavno taj san mora biti ostvaren ali trebam cvrstu ruku da vodi sve to ako me razumes ? Treba mi dobar kapetan ali izgleda bar ja mislim da sam ga prinasao .

(Pokaza ocima i razvuce osmeh od uha do uha kezeci se ali cim je krenuo da prica kez za njegovo lica prosto nestade .)

Vidis Boa molio bi te da se okrenes i pogledas decka plave kose ima tetovazu na svom licu i onaj beli momak mislim da bi mogli sa njim oformiti dobar tim imam taj osecaj znam da me ne znas mozda mi i ne verujes jer ono...zasto bi se snovi jednog crvenokosog bledunjavog momka ostvarivali ali to nije samo moj san nego i tvoj i njihov .

(Stavi joj desnu ruku na rame dok je levu jos drzao uperenu prema njoj u znak rukovanja.)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 12:03 pm

Boa se zamislila. Čudno, kako je sa takvom lakoćom mogao da joj se obrati sa takvim ciljem. Istina, moraš biti do neke mere lud da bi poželeo to što on želi. Međutim, ona je upravo to želela ceo život. Iznenadno novo osećanje je preplavilo njenu dušu poput nekog cunamija koji je nastao usled unutrašnjeg, podvodnog zemljotresa. Osetila se kao da ima deset godina, kao kada je bila mala i zamišljala sebe kako kreće na put oko sveta u piratskom brodu. Ona bi uvek bila kapetan, ali ne onaj surovi kapetan koji će da maltretira svoju posadu, već onaj kapetan koji će videti u svojim prijateljima porodicu, koji će konačno steći nekoga kome može u potpunosti da veruje.. Toliko dugo kamena Boa sada se malo raznežila, i to se moglo primetiti po njenom pogledu. Ipak, glas je i dalje uspela da održi čvrst i stabilan. Ne govoreći ništa, pogledala je ka onoj dvojici na koje joj je Mikoto pokazivao. Zatim se nasmejala, ali kada ju je ovaj uhvatio za rame, vrlo lagano je uhvatila njegovu ruku i spustila je sa strane.
Naravno da odmah ne mogu imati poverenja.. to je jasno, samo budala bi mogla na prvu loptu poverovati nekome u potpunosti, zar ne? Ali.. oči su joj zasijale, zastala je na par sekundi, a onda nastavila, sada ga već pogledavši u oči to što ti pričaš, to je moguće! Znam da je moguće, jer ne postoji ništa što se ne može ostvariti, samo ako jako želimo! Moj moto je "ja želim=ja mogu"! Samo treba da se sačeka pravo vreme i pravi uslovi. Ali, ne, ne da se sačeka, nego da se potrudimo da što pre stvorimo sve uslove za tako nešto. Da li se slažeš sa mnom? Da li misliš da bismo mogli sada da odemo, da uradimo sve što je potrebno u najkraćem mogućem periodu, i da se uputimo na putovanje? Njene potpuno crne veoma duboke oči bile su jako uzbudjenje, sa nestrpljenjem su očekivale odgovor.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 7:27 pm

Moj san je da budem na moru more je zivot kada gledam vodu , kada sam u vodi jednoatavno se osecam savrseno nista mi nije potrebno vise sem mora , more trpi mnogo stvari veruj mi bar na to sto kazem .Boa imao sam ti jos nesto reci nemoj da mnogo sumnjas u mene i da me podcenjujes mozda ovo zvuci kao arogantna stvar ali tako je samo moramo da nadjemo jos nekog nas dvoje sami na moru to je ipak opasna stvar zbog presretaca nadam se da si cula za njih ?

(Mikoto se malo zamisli a onda iznese svoje misljenje .)

Shvatam te da mi ne verujes mnogo ali znam da bi mi mogli da odradimo dosta zajedno cenim tvoje misljenje stvarno si iskrena bar toliko vidim u tvojim ocima iskrenost , hrabrost sto bi se reklo nemas dlake na jeziku to zasluzuje veliko postovanje bar kod mene .

(Dok je gledao u Bou pomisli .... kako ima lepe i iskrene oci sada sam siguran da me nece prevariti pogotovo sto sam zakljucio iz njene price da je totalno dobra osoba nego moram da je pitam ovo nesto .

Nego Boa hoces da kupimo nas camac ako si se odlucila ja imam nesto ustedjevine ako mi verujes od svoje porodice sam uzeo vecinu novca tacnije dali su mi ga da sledim svoje snove zato mi je jako stalo .....

(Stiskajuci kozni novcanik svoga oca videle su se suze u ocima crvenokosog junaka koji je stajao pred devojkom , predje rukom preko ociju kako se to ne bi primetilo a onda kao po obicaju lazni osmeh ukrasi njegovo lice.)
Back to top Go down
Makishima

Makishima



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 9:06 pm

Crvenokosi, je iz nekog razloga napustio, konverzaciju.Otisao je do devojke, koja je isto bila tu
u blizini.Iako ga je zainteresovao, nije hteo da trckara sa nekim.Ipak ostao je tu sa Jellaom, koji mu je takodje bio zanimljiv.
Hmm, sta me dovodi dovde?Moze se reci da zelim da vidim sjaj ljudiskih dusa.

Tema za Roleplay - Page 2 Giphy
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeThu Nov 15, 2018 11:29 pm

Boa ga je posmatrala sve vreme pažljivo. Inač e je mogla da bude veoma pronicljiva, samo kada se uozbilji. Primetila je da je za Mikotoa ovo jako osetljiva tema, i nisu joj promakle suze koje su potekle od same pomisli na to dugo očekivano putovanje. Mikoto se dosta raspričao, i osećala je da će je to u budućnosti nervirati, ali... nekako joj je sada upravo to trebalo. Iz nekog razloga upravo ona sada nije mogla da priča mnogo. Bila je pod ogromnim utiskom. A kada je čula za kupovinu čamca, njoj je srce utrnulo, uzbudila se kao nikad do tad i pretvorila se u uvo. Slušala ga je vrlo pažljivo, a nije imala snage ni da okrene glavu, što bi u bilo kojoj drugoj situaciji sigurno uradila, kako sagovornik ne bi mogao da pročita njena osećanja. Međutim, to je trajalo kratko. Uozbiljila se već posle par sekundi i počela da razmišlja. Zato mu i nije odmah odgovorila. Međutim, ubrzo je rešila da razmišljanje može samo da pokvari planove:
Da, znam za presretače. Naravno da nije dovoljna jedna osoba da izadje na more, nisu ni dve, inače bih ja odavno sama krenula. Bez dlake na jeziku si i ti, koliko vidim, zato si mi i simpatičan. A za čamac... zastala je par sekundi, kao da se dvoumi da li da kaže nešto ili ne, a onda je učvrstila pogled
Možda to i jeste ludost, ali moramo početi od nečega. Samo luda osoba može da izadje na more samostalno. Misliš li da imaš tu dozu ludosti u sebi? Meni se čini da imaš. A imam je i ja. A to je dovoljno. Stvari će se odvijati svojim tokom. Da li se slažeš?
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 16, 2018 6:00 am

(Shvatao je sve sto mu je Boa pricala jednostavno svaka njena rec je dopirala do njega tako da su znali da ce uspeti izvajati nekakav dogovor.)

Shvatam Boa ako mi verujes i ti si meni simpaticna imas razumevanja za sve zato bi voleo da ne kasnimo ni casa jer neko vec sad dok mi pricamo otkriva morske tajne negdje tamo u daljini zato bih da krenemo sto pre u kupovinu naseg prvog camca ali prvo moramo da vidimo sa ovima hocel krenuti sa nama naravno ako se slazes ? I da imam tu dozu ludosti u sebi (blago se nasmesi .)

(A onda Mikoto ustade te saceka Boin odgovor , non stop bi pratio njene oci koje su bile prelepe za gledati takodje u ocima se vidjela iskrenost .)
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 16, 2018 7:33 pm

Boa se osecala kao da je pijana, jer da nije, ne bi bila ovako odlucna u svojim odlukama. Podigla se na noge i zagledala u daljinu. Bila je veoma crvena, ali nije primecivala to. Ovo je mozda jedini put da ju je neko video ovakvu. Udahnula je svez, morski vazduh i odlucno rekla:
Idemo onda, nemamo sta da cekamo. Sad ili nikad.
Vec veceras ce Boa zaliti za tako ishitren postupak, ali to je zbog njenog nestabilnog karaktera. Uplasice se verovaatno u prvom trenutku, ali posle ce se uveriti da je sve ispalo kako treba..
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 16, 2018 7:48 pm

Onda idemo da obavimo posao nadam se da ce prihvatiti nas poziv za polazak.

(Laganim koracim se priblizio Jellalu i Makishimi nije bio siguran da ce prihvatiti jednostavno mu se cinilo da ova dvoica imaju druge ciljeve za sebe plus plus nije bio siguran hocel mu verovati na prvu molio je Boga u sebi da budu razumni kao Boa .)

Pozdrav momci ovo je Boa Hancock mlada devojka avanturistickog duha dodjoh da vas pitam naravno malo je cudno ali odlucili smo da osnujemo pirstsku posadu i istrazujemo mora e sad mi sami na koru ne mozemo mnogo ali sa vama mogli bi da ucinimo nesto , svakako znam da je tesko poci sa strancim ali ako ste toliko ludi kao mi pocicete da ostvarite vase snove i uradite nesto od svog zivota !

(Uzvikni a onda malo zastade sa smeskom na svom licu , a onda skrsti ruke.)

Pa sta je vas konacan odgovor ? Da ili ne znam da se ne poznajemo ali mozemo sad na brzinu da se upoznamo formalno i krecemo necu da kasnimo ni casa ! Kao sto rekoh neko vec sad tamo daleko otkriva morske tajne ...
Back to top Go down
Jellal

Jellal


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 16, 2018 8:05 pm

Pogledao sam u Makishimu malo zacudjeno, sjaj ljudskih dusa? Njegova recenica mi je prolazila kroz glavu iznova i iznova pa odjednom odlucim da ispustim par reci.

Hmm, ljudske duse imaju sjaj?  Stvarno? Pa nisam nesto razmisljao o sjaju ljduskih dusa, imas li ti nesto sto isijava iz tvoje duse? Ja licno nemam ... ili jos nisam otkrio da imam.

Gledao sam ga sa zacudjenjem, pocesao sam bradu i gledao u belokosog koji je sijao na Suncu, ili mu je to samo dusa Very Happy Nakon par trenutaka Mikota prilazi sa onom lepom devojkom i predstavlja je. Zajedno sa tim pitao je nesto veoma zanimljvo pa sam odgovorio.

Drago mi je Boa, moje ime je Jellal. Prihvatam poziv, dobro je da sam odlucio da dodjem ovamo bas danas.

Tema za Roleplay - Page 2 14d657a510606dd8ca4d09738328a6ee218360c9_hq


Last edited by Jellal on Fri Nov 16, 2018 8:26 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
http://narutorpg-shinobiway.forumsr.com
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeFri Nov 16, 2018 8:17 pm

Boa je samo stajala pored Mikotoa i cekala da se svi izjasne. Vec ju je prosla zelja za pricom i za sad je samo pomno promatrala sve oko sebe. Zelela je po njihovim pogledima i recima da zakljuci nesto o njima. Plavokosi mladic joj je izgledao kao neko ko olako shvata neke stvari, ili se prosto podsmeva Mikotou, tako joj je zvucalo ovo sto je sada pricao. Medjutim, cekala je da vidi dalji tok dogadjanja..
Back to top Go down
Makishima

Makishima



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 17, 2018 1:46 pm

Odgovor, koji je dobio od Jella, je bio pristojan za Makshimin standard.Taman posto se spremao, da odgovori na pitanje, odjednom se Mikoto vratio sa onim devojkom koja je isto bila tu u blizini.Nakon sto je cuo ponudi, koja mu se nudila, nije mogao da odbije, jer je on bio avanturstickog duha, i putovavsi svetu zajedno sa njima, mogao bi da vidi jos ljudi i istrazuje o "sjaju ljudskih dusa".Sama pomisao na to, bi mu izmamila osmeh, a zatim bi dao svoj odgovor.

Svidja mi se tvoja ponuda, vidim ambiciozna si osoba, verujem da cemo se odlicno slagati.Pristajem.
Tema za Roleplay - Page 2 Tumblr_muh3agUjzQ1sj8vr0o1_500
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 2 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitimeSat Nov 17, 2018 2:06 pm

(Klimnu glavom a onda napravi jedan korak
nazad te rece veoma smireno .)

Znaci dogovoreno odlazim da pronadjem odgovarajuci camac za nas tako da vas ostavljam da se bolje upoznate nemoj da napravite nekakvu glupost zvanicno kada osnujemo posadu treba da znate ko nam je pretnja cuvajte jedni drugima ledja bicu u blizini cuvajte se za sad !

(Okrenu se a onda laganim koracima krenu u potragu za camcem dok je isao razmisljao je o tome kako ce biti kada zaplove i kako ce se stvari dalje odvijati .)
Back to top Go down
Sponsored content





Tema za Roleplay - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tema za Roleplay
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Tema za Roleplay
» Tema za Roleplay 2
» Tema za Roleplay
» Tema za Roleplay
» Zauzeti likovi za Roleplay

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Dawn Island-
Jump to: