One Piece Forum-Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

One Piece Forum-Serbia

Registrujte se na nas One Piece Forum, uzivajte u dobrom drustvu, dobrim pricama i najboljem anime serijalu!
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Tema za Roleplay

Go down 
+3
Boa Hancock
Dracule Mihawk
Nekomamushi ⍟
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
AuthorMessage
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2018 2:35 pm

Boa se odjednom osetila nekako cudno. Sad je naislo ono doba kada je nestabilnost njenog karaktera pocela da radi svoje. Pocela je da bude nervozna sto je odjednom upoznala toliko novih ljudi, sto uopste nije bilo uobicajeno za nju, pa jos planira da izadje s njima na more? Jel ona pri sebi? Da li je svesna sta upravo radi? Ipak, nije zelela da drugi primete njenu nedoumicu, tako da je pokusala da ostane prisebna. Da bi to uspela, duboko je udahnula, zadrzala dah u plucima, a zatim izdahnula. Pomislila je kako bi joj sad verovatno godila jedna cigara. Medjutim, vrlo brzo odbacivsi tu misao, okrenula se ka ovoj dvojici. Plavokosi joj se vec predstavio, zvao se Jellal. I on je izgledao prilicno opusteno. Sto se tice belokosog, na prvi pogled joj se ucinio nekako lukavo, imao je izgled nekoga kome nije bila sigurna da li moze da veruje. Pored toga, nije se predstavio. Ili nije druzeljubiv, ili je zaboravio. Pokusavajuci da odbaci sva osecanja, zatvorila je oci na sekund. A zatim ih otvorila. Ipak, i dalje se moglaa primetiti neka rovitost, neko nepoverenje u njenim ocima, pa cak joj je i glas u prvoj reci zadrhtao kad je progovorila:
Nisam upoznala do sada nijednog od vas. Da li ste sigurni da mozete da mi verujete? Zatim se okrenula ka belokosom:
A ti mi se cak nisi ni predstavio?
Pogledala ga je upitno, ne znajuci kako ce ovaj reagovati.
Back to top Go down
Jellal

Jellal


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeSat Nov 17, 2018 8:39 pm

Posmatrao sam divnu zenu svojim ocima dok je belokosi bio cudan. Njegova reakcija nije bila puna poverenja , cak sam ja pomislio da se njegova pojava nije desila slucajno, mozda prati mene, mozda Mikotu a mozda cak i ovu zenu. Ozbiljnim pogledom nakrivivsi glavu malo ka Makishimi. Posmatrao sam njegov izraz lica, ponekad umem provaliti kada neko laze. Boa je krenula da prica nesto na sta sam ja odmah odgovorio ozbiljnim pogledom.

Ne znam sta tacno moze znaciti "Poverenje" , nisam nikada imao prave prijatelje osim "saradnike" . Mada verujem u tebe Boa, nesto isijava iz tebe pa mi tako govori. Mozda gresim, ali mozda i ne.

Dok sam to pricao svojom rukom udarao sam u predelu grudi, tacnije u delu kada sam govorio "nesto isijava iz tebe" . Tada nisam shvatio koliko sam zapravo mozda i ne pristojan , dosta pervezan ispao. Nakon tih reci cekao sam reakciju Makishime.
Back to top Go down
http://narutorpg-shinobiway.forumsr.com
Makishima

Makishima



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 18, 2018 12:21 pm

Ovoga puta, ostao je sam sa Jellaom, kao i sa jednom devojkom, koja ce izgleda biti jedina zenska osoba u njihovoj druzini.Iskreno ga nije interesovalo, kog je pola neka osoba, vec kakav je njegov/njen karakter, da li ima svoje misljenje i da li stoji iza svojih reci.Takve osobe su privlacile Makishimu, i budile uzbudnjenje za borbom sa istima.Lepoj dami, se zaboravio predstaviti, mozda je to bilo slucajno ili namerno, to se kod Makishime nije nikada znalo.

Oh, izvini.Ja sam Makishima.Drago mi je. Nadam se da cemo se lepo slagati.
Tema za Roleplay - Page 3 2cecfc57479cd272e552072d44db46be
A potom odluci da odgovori na predhodno postavljeno pitanje.
Videcemo, poverenje se stice vremenom, za sada se mogu samo prepustiti mojim instiktima, koji mi govore da cemo se definitivno lepo slagati.
Back to top Go down
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeSun Nov 18, 2018 11:24 pm

Pogledala je samo krajičkom oka još na Jellala, praveći se da ne primećuje njegove "vulgarne" kretnje. Ipak, pomislila je u sebi kako bi mogao malo da smiri strasti i da vlada sobom Very Happy Ipak, prokomentarisala je ono što je rekao:
Teško da postoji osoba koja može da proceni iz prve da li treba da veruje nekome ili ne. Uvek postoje oni koji se dobro pretvaraju.
Izrekavši ovu poslednju rečenicu, prijatno se nasmešila Makishimi,kako bi naglasila tu rečenicu, kao da jedini on ovde razume šta ona priča, iako ga je tek upoznala. Rekla je malo prefinjenim glasom:
Uverena sam da će sve biti u najboljem redu.
A odmah se zatim uozbiljila. Ne preterano, ali je izgledala prilično odlučno. Takodje je izgledala prilično zapovedački dok je govorila:
Dakle, plan je da odmah krenemo da potražimo Mikotoa i da vidimo da li je uspeo da kupi čamac. Naravno, to je za početak, dok ne nabavimo nešto veće reč "nabavimo" je prilično naglasila Dakle, šta kažete? Izjasnite se sada bolje kako vam se čini ceo plan, nego da posle bude nekih problema
ovo poslednje je već rekla nekako mekše, kao da hoće da pokaže da želi da uspostavi prijateljski odnos.
Back to top Go down
Jellal

Jellal


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 6:14 pm

(Hm cini mi se ovo kao nekakva dobra avantura necu ovo da propustim Mikoto mi je jako kul lik zato cu pristati .)

Pristajem ovo mi se cini kao odlicna ideja , slazem se sa tobom Boa zelim da prihvatim ovo kao cilj kao avanturu jednostavno zelim da se resik okova dosadnog zivota zato idemo na pristaniste verujem da je Mikoto tamo !

(Stavljam ruke u dzepove i gledam reakciju Boe i Makishime.)
Back to top Go down
http://narutorpg-shinobiway.forumsr.com
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 8:02 pm

Boa se nasmešila kako bi dodala na atmosferi, a zatim rekla:
Imam samo da obavim nešto kratko. Molila bih vas da se nadjemo na pristaništu za oko sat vremena, možda malo više. Učinite mi tu malu uslugu da me pričekate.
Rekavši to, još jednom se nasmešila obojici, a onda se okrenula, stala na svoju veliku zmiju, koja ju je odvela u pravcu grada.
Back to top Go down
Makishima

Makishima



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeMon Nov 19, 2018 9:11 pm

Izgleda, da je uspeo da stekne neki vid "poverenja" od Boe. Nadao se, da ce to uspeti da stekne i kod ostalih clanova njegove nove druzine.Iako su, trebali da potraze Mikota, Boa je otsila negde sama , ostavljujuci opet Jella, i Makishimu same.Nije imao problem da je saceka, ipak ce ovo putovanjem za njega biti velika promena u zivotu.Nasmevsi se, dok mu je vetar nosio kosu, odgovori Boi.
Nema problema, vidimo se tamo.
Tema za Roleplay - Page 3 68ebf5ff2134ad746e730f646063d1ba366fa724_hq
Back to top Go down
Jellal

Jellal


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 10:52 am

(Ipak nije htio da ide nigdje ipak je bilo bolje da saceka ovde a onda pridje i uhvati Makishimu za rame te mu rece.)

Mozda bi bilo bolje da sacekamo ovde prijatelju jer necu da se pogubimo Boa jos uvek nema a otisla je pre sat vremena , Mikota takodje nema a otisao je jos kasnije nego ona zato bolje da ostanemo ovde i sacekamo jer ako se razdvoimo postoji mogucnost da nas presretnu ...

(A onda se vrati na mesti na kom je sedeo i nastavi da ceka Bou i Mikota.)
Back to top Go down
http://narutorpg-shinobiway.forumsr.com
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 4:35 pm

Boa je nečujno, poput neke utvare, zajedno sa Sarbonom došla do mesta na kom se malopre upoznala sa budućom posadom. Bila je nestrpljiva i u velikoj meri uzbudjena. Zmija se zaustavila i ona je sišla sa nje. Pogledala je u Sarbona i vrlo napetim glasom rekla:
Stigli smo. Oni tamo što nas čekaju su mi prijatelji.
Govoreći to, pokazala je na Makishimu i Jellala.
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 4:40 pm

Nečujno i brzo su se našli tamo gde je trebala sačekati svoju posadu. Malo je bio nestrpljiv jel će uskoro upoznati svoju buduću posadu a Boa je ubrzo nakon par reči prstom pokazala na njih.

Vreme je da ih upoznam. - reče sa dozom interesovanja i uzbuđenja
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 4:57 pm

(Hodajuci po bedemu jednog zida ugleda Bou koja je vec prilazila Jellalu i Mikotu , ali iza nje je i delje bio jedan covek lepog rasta , Mikoto je i dalje stojao na tom obodu i posmatrao iz daljine a onda nastavi hodati prema njima smeseci se lagano im je vec prilazio .)

Tema za Roleplay - Page 3 Reason10

Gdje si nestala svuda sam te trazio kupio sam brod ostao je na mestu gdje sam ga kupio cuo sam glasine da je neki zenski pirat dosao u grad i preprecio ulaz tako da ne mozemo prevuci camac sta znas o tome ?

(A onda stavi cigaretu u usta te izvuce jedan dim okrecuci glavu prema osobi koju nije poznavao pruzajuci ruku izgovori .)

Pozdrav moje ime je Mikoto a ti si ?

Tema za Roleplay - Page 3 Tenor10

Jellal , Makishima pridjite moramo da se dogovorimo oko prevoza broda do Pristanista nesto se lose desilo .

(A onda ponovo pogleda u osobu koju nije poznavao te se malo priblizi Boi i rece joj .)

Ko je on ? Nas novi clan ili sasvim slucajan prolaznik koga si srela ?
Back to top Go down
Makishima

Makishima



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 7:05 pm

Rece od Jella su ga ipak ubedile da ostanu ovde. Nije imao nista protiv toga, bilo mu je potpuno svejedno.Nisu jos dugo vremena proveli tu, a vec je mogao da ugleda siluetu od Boe, kao i jos od jednog lika, na prvu pomisao je pomislio da je to Mikoto, ali onda je video da je u pitanju nega sasvim druga osoba.Ubrzo se pojavio i Mikoto, te su se svi zajedno okupili.Prva tema, je bila o brodu, kako je cuo izgleda da je izbio neki problem.A druga, ko li je ovaj covek koji je dosao sa Boom.Delovao mu je dosta zanimljivo, te se nadao da je on jos jedan clan njihove posade.

Nadam se da jeste, izgleda veoma interesantno...
Tema za Roleplay - Page 3 FF51DA130F1ED2FF1D5DBEC619BE80F7C63E0365
Back to top Go down
Jellal

Jellal


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 7:44 pm

Jedva sam docekao da se ovo dvoje pojave ali doveli su i treceg coveka kojeg nisam poznavao prisao sam i predstavio se .

Moje ime je Jellal a ti si ? I da ko je ta koja nam je preprecila put pa ne mozemo da prodjemo ?

A onda stajem kraj Mikota te malo posmatram ljude koji su prolazili kraj nas brinuo sam o tome da nas neko ne posmatra , najvise sam brinuo zbog Marinaca nisam htio da pod mlade dana ljustim krompir u marinskom bazama.

Pa koji je pakleni plan ? Idemo da se resimo te utvare od pirata ili ne ? Sta mislite i sa kad vec ovoliko zapitkujem hoces nam se pridruzit strance ?
Back to top Go down
http://narutorpg-shinobiway.forumsr.com
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 11:05 pm

Boa je posmatrala svoju okupljenu družinu: koliko različitih ljudi.. zapalo joj je za oko kako svi imaju različitu boju kose: crvena, bela, plava i ljubičasta. Samo je ona imala crnu. Pomislila je kako je to ujedinjenje svih boja i nasmejala se sebi u bradu. Kada ju je Mikoto izbombardovao pitanjima, samo mu je klimnula glavom u znak toga da je sve pod kontrolom i da se smiri.
Objasniću sve. Što se tiče te piratkinje, nešto sam načula, ali volela bih da malo bolje izvidimo situaciju, da bismo eventualno mogli da izbegnemo borbu. Ipak, ako bude neophodno, ja prva uskačem u borbu. oči su joj se zacaklele: zaista je želela tu borbu, ali iz sopstvenih principa izbegavala je sukob sve do trenutka kada ga je izbeći bilo nemoguće. Zatim je prešla pogledom preko svih i rekla svečanim tonom:
Ovo je Sarbon, volela bih da on podje sa nama na put. Upoznala sam ga malopre, kao i vas, ali mislim da će put učiniti još zanimljivijim.
Ovo "volela bih" je rečeno samo pristojnosti radi. To je već bila doneta odluka, koju nije želela ni da razmatra. Ipak, bila je spremna na sve komentare..
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 11:12 pm

Sve različiti ljudi su bili na okupu, sva trojica, a sa njima dvoje ukupno petoro. Zanimljivo beše sve to, pogotovo kada su se predstavili i svoje ime izgovorili. Beše mu to drago a još više kada ga je Boa predstavila njima. Odgovorio je.

Kao što ste čuli od Boe, moje ime je Sarbon. Drago mi je upoznati vas, i da, naravno da želim pridružiti vam se.

Zatim je pružio ruku i sa svima se rukovao ponaosob.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 11:28 pm

(Skrstenih ruku sa tuznim izrazom na svom licu jedva progovori .)

Nas camac moze da podnese samo cetiri coveka plus ta zena tamo koja nam je preprecila put sam ne znam kako da je obidjemo mozda varkama i lazima ili jednostavnom taktickom borbom do smrti generalno ima nas pet ali ipak sumnjam da ce njena posada stojati skrstenih ruku i gledati kako prebijamo njihovu kapetanicu borda to je malo tesko ....

(A onda malo zastade pa opet rece.)

Ima neko nekakvih ideja ?
Back to top Go down
Makishima

Makishima



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeWed Nov 21, 2018 11:59 pm

Posto je cuo sve potrebne informacije, bio je spreman da se konacno uputi u avanturi.Mada. odred jos nije ni krenuo, a vec je nastao problem.Ipak zbog toga je i pristao da se pridruzi posadi, ne bi bilo zabavno kada bi sve islo po loju.Iako je voleo da se bori, ipak je uvek bio za to da problem resi , na najvise isplatiljiviji nacin, ali ako bi doslo do borbe, naravno da bi se javio za to da ucestvuje u njoj.Iako je imao par ideja, kako da prodju bez borbe, hteo je cuti za sada i prepusti ostalim clanovima, da vidi kako razmisljaju, ipak zbog toga se i pridruzio, da bi video "sjaj ljudskih dusa".

Sto se mene tice, predlazem da izbegavamo za sada borbu.Ali, ako bude bilo potrebe , za njom, racunajte na mene..
A potom nije mogao da odoli, a da se kiselo ne nasmeje, jer ce se njegov zivot promeniti iz korena, pocevsi od ovog trenutka.
Tema za Roleplay - Page 3 66ca

Back to top Go down
Jellal

Jellal


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2018 4:21 pm

Ovaj novi lik mi se cini malo sumnjivo ali je valjda dobar ako mu Mikoto i Boa veruju zasto ne bi i ja ? Pa malo sam sumnicav ali sve to dodje i prodje.

Da slazem se sa Makishimom morali bi da obidjemo borbu imam par nacina , mogli bi podici neku veliku buku naravno iz zasede i tako zbuniti i nju i njenu posadu podeliti se u grupe ? Sta mislite na to ?

Nasmesi se a onda stavi ruke u dzepovw te rece .

Ima neko jos kakvu ideju ? Mozda ti Boa ? Cini mi se da nesto imas zato i pitam .
Back to top Go down
http://narutorpg-shinobiway.forumsr.com
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2018 4:25 pm

Boa je razmislila par sekundi, a onda se pozicionirala tako da perifirnim vidom vidi sve i rekla:
Trebaju nam dva čamca da bismo svi mogli da isplovimo. To je jedino rešenje ako hoćemo svi da krenemo  pogledala ih je sve ozbiljnim pogledom, i još ozbiljnijim glasom rekla:
Ako ima neko ko nije siguran da bi voleo da krene, pravo je vreme sada da se izjasnite. Posle nećete moći da kažete "puj pike ne važi" ili da plačete zato što se krenuli. Bolje na vreme razmislite. Što se tiče prolaska pored piratkinje - najbolje da odemo odmah tamo i da izvidimo situaciju. Naravno, da ponesemo čamac. Šta kažete?
Back to top Go down
Sarbon Illyrium

Sarbon Illyrium



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2018 4:54 pm

Problem je ovoj družini bio na vidiku, Alvida sa svojom posadom i brodom je preprečila put na taj način da neopaženo nema šanse proći. Jedino ako se izvede neka diverzija da sve to uspe, slušao ih je i njihove ideje te je dodao dok je svoje oči fiksirao na Alvidin brod i njenu posadu.

Ovako, slažem se sa Boom da nam trebaju dva čamca, jedan može najviše četvoro poneti. Što znači da ćemo se morati u dve grupe podeliti kako bi uspešno isplovili odavde. - zatim uperi prst u Jellala i Makishimu te nastavi - Dokle god da postoji neki način da isplovimo a da nije borba ja se sa vama slažem, ali to neće biti dovoljno. - zatim je spustio ruku a pogled opet vrati na Alvidin brod - Treba nam nešto, neka diverzija koja će joj skrenuti pažnju a za to moramo sve izvideti kako reče Boa. Dakle, skrenućemo joj pažnju onako kako je Jellal rekao ako se svi slažete, ali se to mora tako ubedljivo odraditi da njena pažnja tom bukom bude okupirana u potpunosti. Što znači da ako sve teče po planu, trebalo bi da uspe.
Back to top Go down
Mikoto

Mikoto


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK500/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (500/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2018 5:12 pm

(Maksimalno se fokusirao na resavanje posle a onda se jos vise zamisli njegove misli presekose Boine re i malo se nasmesi a onda rece .)

Dogovoreno trebaju nam dva camca posto je moj fond presusio morate se snaci za drugi camac , sto se tice taktike ako ne mozemo da ih pobedimo hakde da im se prikljucimo recicemo da prodajemo kolace , dacemo im uzorke kolaca prekrivene laksitivom ako me razumete a da uzarimo situaciju moramo da razglasimo dve lose stvari koje pirati mrze a to su Marinska jedinica i los kurs to jeste lose vreme ili ti nevreme ako ovo ne upali plan prodaju kolaca radimo Sarbon , Boa i ja a Jellal i Makishima ce da prevuku brod takodje plan B ako ne uspe davavemo im jos laksitiva a onda moramo da glumimo ali profesionalno za razgpasavanje o losem vremenu i Marincima to nam je poslednji kec u rukavu ima neko kalvih pitanja ?

(Cinilo mu se da je nasao lepo resenje.)

Ko bude isao u kupovinu camca neka kupi cetiri bocice laksitiva i mnogo mnogo ukusnih kolaca .
Back to top Go down
Makishima

Makishima



Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK200/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (200/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2018 8:50 pm

Slusao je predloge, koji su iznosili ostali clanovi posade.Nije bas svaki od njih bio idealan, svaki je imao neku manu, i rupu u planu, ali po njemu se najbolje cinila Mikotova ideja.Bez pogovora je odlucio da pristane na njegov plan.

Ja sam za Mikotov predlog, nesto mi se i ne ide u kupovinu, tako da ako ne moram , ne bih polazio..
Back to top Go down
Jellal

Jellal


Age : 22

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2018 9:15 pm

Mikotov predlog je bio dovoljno ludji od mog tako da moracu da ga prihvatim ali laksitiv gdje se toga seti ja ne mogu da verujem ali dobro , sa smeskom na locu govorim Mikotu.

Pa ti si lud ? Laksitiv mora da se salis ali pristajem svakako dovoljno je ludo da ne umremo ne vidim nikakvu manu sem da nas izresetaju do smrti pa hajmo idemo odma sta se ceka !

Napravi par koraka napred te saceka ostatak posade.
Back to top Go down
http://narutorpg-shinobiway.forumsr.com
Boa Hancock

Boa Hancock


Age : 25

Player Stats:
Health:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Energy Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK400/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (400/1000)
Devil Energy Devil Energy:
Tema za Roleplay - Page 3 ViRuwlK0/1000Tema za Roleplay - Page 3 Empty_bar_bleue  (0/1000)

Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitimeThu Nov 22, 2018 11:33 pm

Boa je pažljivo saslušala plan. I ona je želela da jedan deo posade odvuče pažnju dok drugi izvlači čamce, tako da nije imala ništa protiv. Ipak, kao budući, ili možda već sadašnji kapetan, morala je da kaže poslednju. Strog glas je namontirala, te je rekla:
Znači, Jellal i Makishima idu po još jedan čamac i tajno ga izvode. Pazite, to je najteži zadatak. pogledala ih je značajno, a zatim se fokusirala na Sarbona i Mikotoa:
Moja zmija će takodje imati presudni značaj. Ona će se sakriti iza nekog žbunja ili drveta, ili u krošnju, gde već nadje mesto, i ona će biti glavni faktor za naš beg, tako ćemo stići Jellala i Makishimu. Ali, o tom potom. Idemo li onda?
Potapšala je DoMinJuna i stala na njega, što je znak da se kreće uskoro.
Ukrcavajte se.
Back to top Go down
Sponsored content





Tema za Roleplay - Page 3 Empty
PostSubject: Re: Tema za Roleplay   Tema za Roleplay - Page 3 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Tema za Roleplay
Back to top 
Page 3 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tema za Roleplay
» Tema za Roleplay 2
» Tema za Roleplay
» Tema za Roleplay
» Zauzeti likovi za Roleplay

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
One Piece Forum-Serbia :: Lokacije :: East Blue :: Dawn Island-
Jump to: